Lafaktoria Lafaktoria

Leff amsterdam

 -  Leff Amsterdam - marka, której produkty dostępne są w sklepie Lafaktoria.pl, to holenderska firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem oryginalnych i wyjątkowych zegarów. Słowo „lef” pochodzi od hebrajskiego słowa „serce” i może właśnie dlatego studio mieści się w sercu Amsterdamu. Dla założycieli marki Leff Amsterdam: braci Arno i Dennisa Ruijzenaars oraz projektanta Erwina Termaata ważniejsze jest jednak znaczenie słowa „lef” niż sama lokalizacja studia, tzn. robienie czegoś nieosiągalnego dla innych, przekraczanie pewnych granic, łamanie zasad i chodzenie pod prąd, bo kto zacznie tworzyć nowe zegary w czasach, w których zostaliśmy przez nie otoczeni? ... ZOBACZ WIĘCEJ

Zespół Leff Amsterdam uważa zegary za niesamowite produkty, które potrafią stanowić instrumenty techniczne i jednocześnie dzieła sztuki. Fakt, że zegary są elementami , których nikt nie potrzebuje motywuje ich do projektowania pięknych dodatków, które każdy chciałby mieć. We wszystkim, co robią założyciele marki starają się zachować najwyższy możliwy standard. Wierzą, że życie jest zbyt piękne, by tworzyć nudne projekty i nudny design. Dlatego powstała marka Leff Amsterdam. Wszystkie produkty posiadają własną osobowość, charakter, styl, są produkowane z najwyższą dbałością o jakość z najwyższej jakości materiałów i służyły przez lata.

Na asortyment marki Leff Amsterdam składają się zegarki na rękę w tym zegarek Tube, podłogowe stanowiące ciekawe połączenie zegara i lustra o nazwie Inverse, stołowe o wyglądzie tuby lub wykonane z filcu - Felt Two, seria w stylu vintage - Brick i ścienne, takie jak: Hazy, Tile, Felt z filcu, Scope, pokazujący różną perspektywę czasu, Wyzer bez tarczy, klasyczny zegar One i nowoczesny Tobe dostępny w trzech uniwersalnych kolorach. Produkty Leff Amsterdam są dostępne w najlepszych sklepach i sklepach muzeach na całym świecie, takich jak: Stedelijk Museum Amsterdam, Museum of Contemporary Art w Sydney, Selfridges i Paul Smith w Londynie, Le Bon Marché w Paryżu, Design Republic w Szanghaju i La Rinascente w Mediolanie.

Motto marki to „Nobody really needs a clock. That’s why our clocks tell interesting stories, not just the time.”

zwiń

Pokaż: 24 48 96 192