Lafaktoria Lafaktoria

Stolik Maple M06 (Biały) - Iker

Kod produktu: M06

Termin dostawy: 1-2 dni

Wymiary: 61x90x33 cm

Dostępność: w Magazynie

Opcje

Cena regularna: 580 zł

Cena: 450 zł

Opis produktu

Stolik Maple M06 jest to nowoczesny i minimalistyczny mebel polskiego producenta IKER. Blat stołu został wykonany z najwyższej jakości sklejki pokrytej białym laminatem i podstawie ze stali nierdzewnej, proszkowo malowanej w kolorze płyty. Designerski stolik Maple wyróżnia się oryginalnym, opływowym kształtem i wysoką jakością produkcji. Dzięki szerokiej gamie barw mebla stolik pasuje do każdej aranżacji wnętrz. Dostępne wersje kolorystyczne: czarny, biały, szary, żółty, czerwony, zielony, miętowy, pomarańczowy i niebieski.

Cena promocyjna dotyczy stolika w kolorze białym, który pochodzi z ekspozycji (ostatnia 1 szt.). Stan bardzo dobry. Na nowy egzemplarz obowiązuje cena regularna oraz termin dostawy 3-4 tygodnie. Przy zamówieniu prosimy o informację o wybranej wersji.

Opis dodatkowy

Stolik M06 z kolekcji Maple, polskiej marki IKER, jest bardzo praktyczny, funkcjonalny i nadaje się do codziennego użytkowania. Stolik M06 dodaje wnętrzu oryginalności i schuldności. Z tym meblem można stworzyć nowoczesny i spójny zestaw. Wykonany jest z materiałów o najwyższej jakości i z dbałością o naturalne środowisko.