Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Osaka 2815 (Jesion bielony) - Pedrali

Termin dostawy: 1-2 dni

Wymiary: wys. całkowita 77 cm; wys. siedziska 46 cm; wys. z podłokietnikami 64 cm; szer. 57 cm; gł. 52 cm

Dostępność: w Magazynie

Opcje

Cena regularna: 1 663 zł

Cena: 1 315 zł

Opis produktu

Krzesło Osaka 2815 to innowacyjność włoskiego stylu połączona z niewyobrażalną wygodą. Mebel powstał z dyktowego siedziska, umocowanego na drewnianej ramie jesionu. Możliwość żonglowania kolorystyką całego mebla, pozwala nam na wybór jesionu bielonego, koniakowego oraz mahoniowego. Trzy wersje kolorystyczne dowolnie zestawione, dostarczają satysfakcji nawet najbardziej wymagającym. Dodatkowo podłokietniki o designerskim wyglądzie, będą nie tylko cieszyły oko, ale i wspierały postawę ciała podczas siedzenia. Stabilność mebla dobrze zaprocentuje we wnętrzach domowych, np. podczas obiadu, kiedy siadać będą na nim dzieci, ale również w przestrzeniach użytku publicznego, w momencie kiedy bezpieczeństwo innych jest niezwykle istotne.

Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania stanów magazynowych (dostępna ostatnia 1 szt.). W przypadku zamówienia większej ilości obowiązuje cena regularna oraz termin dostawy 2-6 tygodni.

Opis dodatkowy

Linia krzeseł Osaka posiada w swoim zestawie również mebel z podłokietnikami. Oczywiście jest to kolejny pomysł włoskich projektantów Michelle Cazzaniga, Simone Mandelli i Antonio Pagliarulo. Trzej panowie po skończeniu Politechniki w Milanie, postanowili bliżej się zaprzyjaźnić i wspólnie tworzyć meble. Idzie im to całkiem nieźle - można nawet powiedzieć, że wyśmienicie. Nie bezpodstawne są te pochlebstwa, gdyż włosi pracują dla firmy Pedrali, założonej już w 1963 roku - firmie z tradycjami. Krzesła Osaka to modny design, spleciony z tradycją wykonania, czyli solidnością, cechującą starsze pokolenia oraz jasnymi barwami.