Lafaktoria Lafaktoria

Bezpieczne zakupy

Jakość i selekcja

Lafaktoria.pl to gwarancja oryginalności i najwyższa jakość produktów. Ścisła współpraca z wiodącymi na świecie fabrykami zapewnia Naszym Klientom dostęp do najnowszych trendów we współczesnym designie a staranna selekcja i właściwe katalogowanie ułatwia dokonanie właściwego wyboru. Nasza oferta to w 100% markowe lampy i oprawy oświetleniowepochodzące m.in. z Włoch, Hiszpanii, Anglii czy Skandynawii sygnowane nazwiskami najbardziej znanych i cenionych projektantów. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty cechuje perfekcja wykonania, najwyższa jakość materiałów, które w połączeniu z różnorodną stylistyką i ponadczasowym wzornictwem zapewniają komfort użytkowania, zachwycając nawet najbardziej wymagających Klientów. Oryginalność i pochodzenie zakupionych u nas produktów gwarantują liczne certyfikaty producentów udostępniane Naszym Klientom na życzenie.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Dzięki Ochronie Kupującego poświadczonego certyfikatem jakości Trusted Shops, Klienci sklepu internetowego Lafaktoria.pl uzyskują gwarancję bezpieczeństwa w postaci zwrotu wpłaconych środków. W przypadku braku dostawy, zwrotu towaru lub nadużycia karty kredytowej w sieci, Klient jest chroniony przed przed utratą pieniędzy – niezależnie od formy płatności. W toku prowadzonej działalności sklep Lafaktoria.pl rozwiązuje ewentualne problemy, np. poprzez zbadanie łańcucha dostaw – od chwili otrzymania towaru od producenta do momentu dostarczenia przez firmy logistyczne. Działania te mogą okazać się jednak,niewystarczające. W takich przypadkach ma zastosowanie niezawodna Ochrona Kupującego na wypadek ewentualnych nieprawidłowości przy realizacji zamówienia. Gwarantem jest europejski ubezpieczyciel Atradius we współpracy z właścicielem znaku towarowego Trusted Shops. Sklep Lafaktoria.pl spełniając szereg wymogów bezpieczeństwa został wyróżniony Znakiem Jakości Trusted Shops, dzięki czemu przystąpił do programu Ochrony Kupującego, który jest przyznawany tylko sprawdzonym, zaufanym sklepom internetowym.

Bezpieczna dostawa

Dbając o bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi, sklep Lafaktoria.pl dostarcza swoje produkty głównie za pośrednictwem jednej z czołowych firm działających na rynku expresowych przesyłek kurierskich wyróżnioną certyfikatem Superbrands 2013 - DHL Express (Poland) Sp. z o.o. Dzięki zastosowaniu szeregu usług dodatkowych w postaci pełnego ubezpieczenia towaru, specjalnego oznakowania zapewniającego ręczne sortowanie oraz proaktywnej informacji o planowanej godzinie doręczenia przesyłki, gwarantujemy dostawę nawet najbardziej delikatnego produktu w stanie nienaruszonym, w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania z magazynu Lafaktoria.pl. Pełen komfort i gwarancję bezpiecznej dostawy zapewnia możliwość śledzenia losów przesyłki na każdym etapie drogi do klienta.

Ceny i polityka rabatowa

Lafaktoria.pl jako autoryzowany dystrybutor wielu uksusowych marek oświetleniowych oferuje swoim Klientom jedne z najlepszych cen na rynku, dbając ednocześnie o wzorową współpracę z fabrykami na całym świecie. Stosując ceny sugerowane, wyznaczane przez renomowanych producentów oświetlenia dajemy Naszym Klientom gwarancję oryginalności i jakości zakupionych u nas artykułów. Starając się jednak stale uatrakcyjniać naszą ofertę regularnie prowadzimy akcje marketingowe i okresowe promocje cenowe dzięki którym Nasi Klienci mogą skorzystać z dodatkowych bonusów. Rabat za przedpłatę w wysokości 100%, dostawa przesyłką kurierską za symboliczne 1 zł, upust cenowy na kolejne zakupy, czy premiowanie klientów z polecenia lub wystawiających opinie o naszym sklepie – to tylko kilka z licznych akcji promocyjnych jakie prowadzimy. O wszystkich aktualnych, informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej, w pismach branżowych, ulotkach reklamowych, portalach społecznościowych i innych środkach masowego przekazu.

Polityka prywatności

Szanując prawa Klienta oraz respektując ustawę o ochronie danych osobowych, sklep Lafaktoria.pl jako Administrator Danych Osobowych, zobowiązuje się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. W celu sprawnej realizacji procesów zapytań ofertowych, zamówień czy dobrowolnej rejestracji w bazie Klientów, zbieramy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania lub wysyłki, nr telefonu, adres e-mail, adres IP oraz cookies. Zapewniamy maksymalną ochronę danych przetwarzanych przy użyciu systemów informatycznych, a także chronimy je przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.  Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych każdy Klient ma prawo do poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania swoich danych. Jeżeli z jakiś względów Klient nie życzy sobie pozostawienia swoich danych osobowych, ma prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.

Pomoc i porady

Bogata i stale rozszerzana oferta lamp i opraw oświetleniowych prezentowana w sklepie Lafaktoria.pl. Oraz najnowocześniejsze zaplecze techniczne pozwala Naszym Klientom w pełni samodzielnie realizować proces zamówienia poprzez Koszyk. Szanując jednak czas i komfort Naszych Klientów, oferujemy pomoc i poradę podczas dokonywania wyboru właściwego oświetlenia czy doboru akcesoriów. Zapewniamy fachową i kompetentną obsługę na etapie poszukiwania, wyboru optymalnego rozwiązania, realizacji zamówienia, dostawy produktu jak również oferując serwis posprzedażowy. Nasza w pełni profesjonalna kadra pracownicza służy fachowym doradztwem czy poradą ekspercką w tematyce związanej z oświetleniem. Wszelkie zapytania Nasi Klienci mogą składać telefonicznie, drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy. Rozszerzona forma sprzedaży poprzez rozbudowaną sekcję Katalogi i Marki gwarantuje Naszym Klientom możliwość zakupu niemal wszystkich produktów dostępnych w ofercie współpracujących z nami producentów.