Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble XLBoom

Produkty marki XLBoom skierowane są do osób ceniących sobie oryginalność, elegancję i nowatorskie wzornictwo. Nieszablonowy design to jednak nie wszystko czym XLBoom może się poszczycić. Producent kładzie też duży nacisk na funkcjonalność i komfort użytkowania. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, że produkty marki XLBoom można określić jako "inteligentne przedmioty użytkowe."

Firma XLBoom tworzy swoje kolekcje w oparciu założenie, że przedmioty powinny być inteligentne, proste, ponadczasowe i zrozumiałe. 

XLBoom -  Lafaktoria.pl – autoryzowany dystrybutor belgijskiej marki XLBoom w Polsce, specjalizującej się się w produkcji designerskich mebli i przedmiotów wyposażenia wnętrz. Firma ta istnieje od 1997 a jej założycielami byli Ann De Cock i Geert-Jan Van Cauwelaert. Początkowo zajmowała się jedynie sprzedażą hurtową mebli i akcesoriów do wybranych sklepów w Europie, co w istotny sposób ograniczało ich dostępność. Jednak dzięki pozytywnym reakcjom użytkowników i rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty XLBoom, firma rozszerzyła swoją ofertę o sprzedaż detaliczną. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Asortyment marki obejmuje krzesła, stoliki i drobne przedmioty użytkowe. Wśród najbardziej znanych kolekcji można wymienić siedziska Ball Chair w wersji dla dorosłych i dla dzieci, serie mebli Metro, stoliki Boto, BXL, xLbXL, Slice czy Olee. Produkty oferowane przez firmę powstają w pracowniach znanych i cenionych designerów. 

Wszystkie produkty XLBoom robione są ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników, dzięki czemu każdy produkt jest wyjątkowy i unikatowy, a użytkownik ma gwarancję jego niepowtarzalności. Do produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, co zapewnia trwałość i wieloletnie użytkowanie. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność rozmiarów, form i kształtów sprawi, że meble XLBoom doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylu aranżacji i metrażu.

zwiń