Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Woood

Woood -  Solidność, nowoczesność oraz atrakcyjna oferta – to trzy najważniejsze idee, które przyświecają twórcom marki Woood. Przy czym niezmienny pozostaje kluczowy priorytet tego holenderskiego producenta, działającego na rynku od ponad 30 lat, czyli zamiłowanie do magii naturalnego drewna, z którego wykonywane są meble marki Woood. W ofercie producenta znajdują się meble zarówno m.in. do pokoju dziennego, jak i sypialnianego oraz pokoju dziecięcego. Wszystkie produkty marki Woood powstają z wykorzystaniem litego drewna, co jest gwarancją ich jakości. Marka Woood oferuje szafy, stoły, elementy biurowe, krzesła, fotele, sofy, łóżka, komody, czy biurka. Ta uniwersalność nie kłóci się jednak z oryginalnością produktów Woood. Nic zresztą dziwnego, bo meble marki Woood łączą w sobie prostotę i funkcjonalność, z wykorzystaniem kolorystki z pogranicza bieli, czerni, szarości, czy tonacji naturalnego drewna – co wpisuje się w północne trendy aranżacji pomieszczeń. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Elementem wyróżniającym markę Woood jest również industrialny charakter utrzymany w tonach szarości szaf typu MAX lub STIJN, co świetnie sprawdza się zarówno w przestrzeni sypialnianej, jak i w domowym biurze. Na uwagę zasługują również produkty z linii DENNIS. Łóżka, szuflady oraz skrzynie w ramach tej kolekcji utrzymane w cementowo-szarej tonacji sprawiają, że pomieszczenia nabierają designarskiego wymiaru z zachowaniem skandynawskiego stylu. W produktach marki Woood nie brakuje jednak i fantazji. Przykładem tego są produkty dedykowane do pokojów dziecięcych. Wystarczy spojrzeć m.in. na kolekcję TIPI. Oryginalne łóżko stylizowane na namiot, czy półeczki zamontowane na drewnianej drabinie sprawiają, że pokój dziecka staje się jego bajkową krainą. To idealne miejsce dla małego kowboja zmęczonego zmaganiami na Dzikim Zachodzie, czy poszukiwacza przygód, prawdziwego Indiany Jones'a. Warto także wspomnieć o oryginalnych krzesłach z linii MEXICO w kształcie stożka, które nie tylko świetnie uzupełniają wnętrza utrzymane w nowoczesnym stylu, ale również idealnie nadają się jako wyposażenie altany ogrodowej, czy tarasu.

A wszystko to wprost z siedziby producenta marki Woood, która znajduje się w miejscowości Zwaagdijk-Oost, czyli w północnej części Holandii. Tam też działa siedziba producenta i dystrybutora marki Woood, czyli De Eekhoorn Furniture BV & Basiclabel BV. Niewątpliwą zaletą marki Woood jest więc łatwa dostępność produktów, co wpływa na minimalizację kosztów transportu (producent deklaruje, że ok. 90 proc. produktów znajduje się na magazynie). A do tego fakt, że towar pochodzi wprost od producenta. Bowiem 60 proc. produktów marki Woood wytwarzanych jest w rodzimej Holandii, przez co produkty utrzymywane są na bardzo wysokim poziomie.

zwiń