Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Pedrali

Pedrali -  Pedrali on-line tylko w Lafaktoria.pl. Tylko u nas pełna oferta, nowości 2015, dostawa 1 PLN. Wszystkie modele krzeseł, foteli, stołów, stolików marki Pedrali – włoskiej firmy rodzinnej istniejącej na rynku od 1963 roku, specjalizującej się w produkcji nowoczesnych, designerskich mebli, oświetlenia i akcesoriów. Marka może poszczycić się szerokim gronem odbiorców obejmujących zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Pedrali oferuje szeroką gamę mebli przeznaczonych nie tylko do wnętrz prywatnych, ale również obiektów użyteczności publicznej takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, spa, food courty, czy przestrzenie biurowe. W ofercie firmy znajdują się też meble ogrodowe oraz eventowe. Wśród najbardziej znanych kolekcji można wymienić: Volt, Nolita, Malmӧ, Kuadra, Snow, Noa, Zen, Togo czy Matrix. Projekty dla marki wykonują młodzi, pełni zapału i niezwykle utalentowani włoscy designerzy, między innymi Patrick Jouin, Daniele lo Scalzo Moscheri, Claudio Dondoli and Marco Pocci, Alessandro Busana, Roberto Semprini.

Tworząc meble Pedrali wykorzystuje różnorodne materiały najwyższej jakości, często zestawiając drewno z tworzywami syntetycznymi czego efektem są stylowe kompozycje łączące w sobie piękno natury z trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. To sprawia, że meble znajdują szerokie zastosowanie i są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Kolejnym powodem do dumy jest fakt, że cały proces produkcji przebiega we Włoszech. Firma posiada dwa ośrodki produkcyjne zlokalizowane w Mornico al Serio (Begamo) i w Manzano (Udine).

Od momentu powstania marka bardzo dynamicznie się rozwija i dostosowuje swoje produkty do potrzeb klientów oraz aktualnych trendów na rynku w oparciu o badania i eksperymenty. Dzięki temu zyskała uznanie odbiorców na całym świecie oraz zdobywa wiele prestiżowych nagród, na przykład nagrodę Muuuz 2015 w kategorii meble za system siedzisk modularnych Social.

Ponad 50-cio letnie doświadczenie oraz entuzjazm designerów i profesjonalizm załogi produkcyjnej sprawiają, że produkty Pedrali to klasa sama w sobie. Wyróżnia je nie tylko nowoczesny, ponadczasowy design, ale również funkcjonalność i wygoda użytkowania, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie klientów.

zwiń