Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Dodatki Woood

Woood -  Produkty spod znaku holenderskiej marki Woood to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie naturalne piękno oraz prosty, ale efektywny design. Firma z ponad 30-letnim dorobkiem na rynku nieustannie zachwyca oryginalnymi elementami dekoracyjnymi wnętrz. U podstaw pojawienia się marki Woood na rynku było zamiłowanie do tworzenia mebli z wykorzystaniem wyłącznie naturalnego drewna. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Producent postanowił jednak pójść o krok dalej, czego efektem było stworzenie kolekcji dekoracyjnych dodatków. Można znaleźć wśród nich dekoracje głównie do sypialni, pokoju przejściowe, salonu, czy pokoju dziecięcego. Ich wspólną cechą jest z jednej strony skandynawski minimalizm, prostota i funkcjonalność, a z drugiej strony – charakterystyczny dla holenderskiego stylu umiar oraz porządek. Połączenie tych cech sprawiło, że produkty marki Woood zyskały na swojej unikatowości.

Tym samym jednym ze sztandarowych produktów dekoracyjnych marki Woood stały się podłokietnik z przeznaczeniem na oparcia sof i foteli, które dzięki stonowanym kolorom idealnie nadają się każdego wnętrza. Nie sposób również przejść obojętnie obok oryginalnych schowków na klucze, które zarazem pełnią funkcję luster. Te ostatnie marka Woood oferuje także w oprawie drewnianej. Również ze stuprocentowego drewna wykonane zostały mocowane do ścian półeczki, które z powodzeniem pomieszczą domową biblioteczkę. Woood wyróżnia się także ściennymi dekoracjami, takimi jak m.in. stylowe naklejki we wzorach, które znakomicie wzbogacą zarówno wygląd salonu, jak i pokoju dziecięcego. Ścienne dekoracje (głównie motywy zwierzęce i przyrodnicze) to także elementy, dzięki którym możemy dać się ponieść wodzy fantazji i samemu stać się projektantem swojej przestrzeni (dekoracje te dostosowane są do samodzielnej dekoracji). Podobny efekt uzyskamy ozdabiając pomieszczenia drewnianymi literami w stylu vintage z kolekcji Woood. Z kolei o funkcjonalnych cechach tej marki można sobie przypomnieć za sprawą stalowych wieszaków na ubrania, które producent przygotował w wersji stojącej oraz ściennej. Jednak twórcy marki Woood na każdym kroku starają się pamiętać o podstawowej idei producenta, czyli zamiłowania do naturalnego drewna. Toteż w kolekcji znajdziemy również m.in. drewniane stojaki na prasę zaprojektowane w gustownym stylu.

Warto dodać, że aż 60 proc. produktów marki Woood produkowanych jest przez najlepszych rzemieślników w siedzibie rodzimego producenta, czyli De Eekhoorn Furniture BV & Basiclabel BV w miejscowości Zwaagdijk-Oost w północnej Holandii, co jest gwarancją najlepszej jakości, jeżeli chodzi o dekoracje produkowane przez tą holenderską firmę. Ponadto zdecydowana większość produktów jest dostępna u rodzimego wytwórcy, przez co ich dostawa staje się łatwiejsza oraz szybsza.

zwiń