Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Vondom

Vondom -  Lafaktoria.pl - autoryzowany dystrybutor mebli Vondom. Luksusowe meble ogrodowe, zewnętrzne, outdoor, meble do obiektów użyteczności publicznej, donice, dywany. Vondom to znacznie więcej niż firma zajmująca się produkcją mebli i akcesoriów do domu i ogrodu. To przede wszystkim marka będąca synonimem awangardowego luksusu, która w zaledwie kilka lat podbiła serca miłośników nowoczesnego wystroju wnętrz na całym świecie. Ich drogę można śmiało nazwać - od producenta donic do projektanta designerskich mebli. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Historia hiszpańskiej firmy VONDOM rozpoczyna się w 2006 roku w Walencji, kiedy to weszła na rynek jako producent donic ogrodowych. Piękne, oryginalne i nowoczesne donice stały się pierwszym krokiem na ścieżce do pozycji lidera. Dzięki współpracy z licznymi, światowej sławy projektantami, takim jak: Stefano Giovannoni, Ludovica i Roberto Palomba, Javier Mariscal, Karim Rashid, A-cero, oraz Ramón Esteve, powstały bajeczne kolekcje obejmujące awangardowe meble, donice, oświetlenie, a nawet chodniki ogrodowe.

Wszystkie meble VONDOM oraz akcesoria takie jak donice czy oświetlenie, to propozycja nowoczesnego, czystego stylu śródziemnomorskiego, który wprowadza klimat luksusu do każdego pomieszczenia. Oryginalne formy i nietuzinkowe rozwiązania zachwycają na targach w Paryżu, Mediolanie, Szanghaju, Las Vegas oraz Hiszpanii, a ciekawe wzornictwo sprawia, że meble VONDOM pojawiają się nie tylko w prywatnych domach, ale i licznych, prestiżowych obiektach noclegowych i gastronomicznych.

Młodość, innowacja i dynamizm

Hiszpańska firma VONDOM swój sukces zawdzięcza nie tylko szczególnemu zamiłowaniu do nowoczesnych form funkcjonalnego piękna, ale i innowacyjnym rozwiązaniom zapewniającym dynamiczny rozwój firmy. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwala na nadawanie realnego kształtu nawet najbardziej kreatywnym i oryginalnym projektom, które rodzą się w pracowniach najwybitniejszych projektantów mebli, akcesoriów i oświetlenia. Być może trudno w to uwierzyć, jednak te niezwykle designerskie meble ogrodowe wykonane są z wysokiej jakości surowców wtórnych, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom stają się odporne na działanie czynników zewnętrznych. W ten sposób VONDOM udowadnia, że można tworzyć piękne i funkcjonalne meble, bez szkody dla środowiska naturalnego.

Urok luksusowych kurortów we własnym domu

VONDOM oferuje swoim Klientom wysokiej jakości, markowe meble do ogrodu, domu, restauracji, hoteli i wielu innych miejsc, gdzie nowoczesność i luksus powinny iść w parze. W bogatym katalogu produktów, można odnaleźć m.in. designerskie krzesła, fotele, sofy ogrodowe, nowoczesne ławy i stoły, hokery barowe, oryginalne donice, oświetlenie LED i inne akcesoria, które pomogą stworzyć atmosferę śródziemnomorskich kurortów we własnym domu. Piękne, czyste formy w nowoczesnym wydaniu z całą pewnością przypadną do gustu, nawet najbardziej wymagającym osobom.

zwiń