Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Skagerak

Skagerak -  Duńska firma Skagerak weszła na designerski rynek mebli i akcesoriów w 1976 roku. Jej założenie związane jest z tradycyjnym umiłowaniem piękna i estetyki produktów wykonanych w większość z drewna, jako materiału głównego. Marka specjalizuje się od samego początku w wyrobach drewnianych, lecz z czasem zaczęła się koncentrować zwłaszcza na meblach ogrodowych. Zgodnie z duńskimi tradycjami, największymi zaletami ich produktów jest niezwykła dokładność wykonania, nieporównywalna jakość oraz proste, nieskomplikowane kształty, które mimo minimalizmu, zapewniają niebywałą funkcjonalność mebli Skagerak. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Współpraca z najlepszymi projektantami takimi jak Poul Eskildsen czy Peter Karpf, zapewniła marce wejście na rynek międzynarodowy. Meble Skagerak są wykonane z najlepszej jakości drewna, a wszystko to zgodne jest z „zieloną polityką” firmy, której nieobca jest ekologia i działanie przyjazne dla środowiska. Wysoko stawiana poprzeczka jest wyzwaniem, które podejmuje każdy projektant, aby meble były jak najlepsze i mogły sprostać oczekiwaniom klientów. Każdy, kto chciałby posiadać w swoim domu czy ogrodzie meble niepowtarzalne i jednocześnie wykonane z niebywałą precyzją, powinien zainteresować się ofertą tej duńskiej firmy, która słynie z najwyższego poziomu swoich wyrobów.

Głównymi materiałami, które wykorzystuje firma są: drzewo tekowe, dąb oraz tropikalne drzewo sapele. Drewno to, zabezpieczone w sposób naturalny przed starzeniem, a co za tym idzie, utratą koloru i pięknego wyglądu oraz połysku, zapewnia meble niezwykle trwałe, które przez lata będzie ozdobą każdego mieszkania czy ogrodowej altany.

W ofercie meblowej firmy znajdują się produkty zarówno niewielkie i minimalistyczne, takie jak stołki, półki czy lustra, jak i znacznie większe. Katalog prezentuje estetyczne designerskie krzesła, zestawy mebli ogrodowych w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki którym każdy znajdzie opcję odpowiednią dla swojego domowego zacisza. Stylowe drewniane meble ogrodowe zapewnią komfortowy wypoczynek w estetycznym otoczeniu. Ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, możliwe jest skomponowanie dowolnej aranżacji otoczenia, niezależnie od tego, czy bardziej cenimy minimalizm i ascetyczne drewniane meble, czy może bardziej chodzi o wygodne szezlongi i fotele, na przykład z serii Virkelyst przypominające te z wnętrza domu, zapewniające najwyższy komfort wypoczynku. Duńscy projektanci zadbali, aby spełnić oczekiwania każdego, kto potrzebuje odświeżenia swojego otoczenia w modnym stylu i na długo.

zwiń