Lafaktoria Lafaktoria

Meble Gazzda

Gazzda -  Gazzda to firma meblarska założona w 2013 roku, która mieści się w Sarajewie w Bośni i Hercegowinie. Produkty firmy Gazzda powstają w jej małych warsztatach, w których projektanci i rzemieślnicy w pocie czoła pracują nad nowymi pomysłami. Do najbardziej uznanych projektantów Gazzda’y zaliczają się: Salih Teskeredzic i Mustafa Cohadzic. Dzięki zamiłowaniu Teskeredzic’a do drewna, wszystkie produkty firmy Gazzda wytwarzane są z naturalnych materiałów. Natomiast Cohadzic to projektant, który dba o to, by meble Gazzda’y wyróżniały się funkcjonalnością, estetyką i prostotą. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Firma Gazzda wytwarza niezwykłe meble, które powodują, że nasz dom staje się ciepłym i przytulnym miejscem, a my sami czujemy się w nim wyjątkowo. Meble marki Gazzda wyróżniają się prostą formą, która czyni dom przejrzystym, naturalnością i delikatnymi kształtami. Założyciele firmy dokładają wszelkich starań, aby ich produkty posiadały doskonale wypolerowane wszystkie kąty i powierzchnie. Każdy detal jest ręcznie wykańczany, dlatego meble są tak przyjemne w dotyku. Co więcej, produkty Gazzda’y są zrobione wyłącznie z naturalnych materiałów, takich jak: dąb, wełna i bawełna. Dzięki temu mieszkańcy domu mają wrażenie obcowania z naturą.

Do najbardziej popularnych serii z kolekcji Gazzda zaliczają się: Ena, Fawn i Fina. Seria Ena została zaprojektowana przez Salih’a Teskeredzic’ia. Kształty mebli z tej serii zostały starannie dopracowane dzięki nowoczesnym i lekkim akcentom, które nadają jej charakteru. W kolekcji Fawn możemy znaleźć stoły, krzesła, szafki i łóżka. Stół Fawn sprawia wrażenie jakby był wyrzeźbiony z jednego kawałka drewna, jednak jest to tylko złudzenie. Stolarze Gazzda’y zrobili go w ten sposób, aby wszystkie elementy płynnie do siebie pasowały. Łóżko Fawn ma solidną dębową konstrukcję z płynnymi połączeniami i miękkimi, polerowanymi powierzchniami. Jego tapicerowane wezgłowie odchyla się do tyłu, umożliwiając wygodne oparcie głowy podczas czytania lub oglądania telewizji.

W ofercie Lafaktoria znajdą Państwo specjalnie wybrane meble wyprodukowane przez firmę Gazzda. Są to produkty najwyższej jakości, dlatego wierzymy, że przypadną Państwu do gustu i spełnią Państwa oczekiwania.

zwiń