Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Gazzda

Meble Gazzda to idealne połączenie inspirowanego naturą designu i uważnego rzemiosła. Firma meblarska Gazzda została założona w 2013 roku, w Sarajewie, gdzie zajmuje się produkcją nowoczesnych, lekkich w formie mebli drewnianych, które wykraczają poza granice zwyczajności i wnoszą do domu poczucie spokoju i harmonii. Właciciele postawili sobie za cel tworzyć meble, które wyróżniają się idealnymi proporcjami, świetną jakością, a do tego mają być miłe dla oka i mieć ponadczasowy, nie ulegający trendom design.

Eleganckie, minimalistyczne komody i szafki, stoły i stoliki, krzesła i fotele a także łóżka Gazzda, zachwycają pięknem drewna, lekkim designem i wyjątkową jakości wykończenia.

Gazzda - 

Meble Gazzda - z miłości do drewna, z szacunku do tradycji

Gazzda to firma meblarska założona w 2013 roku, która mieści się w Sarajewie w Bośni i Hercegowinie. W warsztacie i studiu projektowym Gazzdy tradycyjne rzemiosło spotyka się z najnowszą technologią i każdy projekt koncepcyjny jest naznaczony wieloma szkicami, testami i próbnymi modelami. Do najbardziej uznanych projektantów Gazzdy zaliczają się: Salih Teskeredzic i Mustafa Cohadzic. Dzięki zamiłowaniu Teskeredzic’a do drewna, wszystkie produkty firmy Gazzda wytwarzane są z naturalnych materiałów, natomiast Cohadzic to projektant, który dba o to, by meble Gazzda wyróżniały się funkcjonalnością, estetyką i prostotą. Marka nieustannie dąży do najlepszego standardu aby tworzyć perfekcyjnie dopracowane meble z drewna. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Inspiracja naturą i doskonałość rzemiosła - elegancja według Gazzdy

Firma Gazzda produkuje eleganckie i wyrafinowane meble z drewna, które powodują, że nasz dom staje się ciepłym i przytulnym miejscem, a my sami czujemy się w nim wyjątkowo. Meble drewniane Gazzda wyróżniają się prostą formą, naturalnością i delikatnymi kształtami. Zespół Gazzdy bardzo dba o to, aby ich produkty zachwycały idealnymi proporcjami. Każdy detal jest ręcznie wykańczany, ma doskonale wypolerowane powierzchnie, dopracowane kąty i krawędzie, dlatego meble są tak przyjemne w dotyku.

Projektanci marki Gazzda czerpią inspirację ze świata przyrody, odzwierciedlając jego wdzięk i organiczne wzory w każdym produkcie. Produkty Gazzdy są zrobione wyłącznie z naturalnych materiałów, takich jak: drewno, skóra, len, wełna i bawełna. Gazzda inspiruje do tworzenia przestrzeni, które oddychają i zachęcają do obcowania z naturą. 

Dedo, Ena, Fawn - najlepsze kolekcje mebli Gazzda

Fotele Dedo Easy Chair oraz Dedo Lounge Chair to wyjątkowe połączenie dobrego stylu i wzornictwa z najwyższą jakością wykonania i najlepszymi materiałami. Fotele Dedo mają drewnianą ramę i opracie z bawełnianych sznurków, które podtrzymują grube i miękkie poduchy. Dedo Easy Chair od Gazzdy to ponadczasowy model fotela, który sprawdzi się we wszystkich stylowych wnętrzach, od nowoczesnych i minimalistycznych po boho czy retro.

W kolekcji mebli z drewna Gazzda możemy znaleźć stoły i stoliki, fotele i krzesła, szafki nocne i komody. Jedna z popularnych kolekcji mebli, seria Fawn cechuje się lekkością formy, idealnie gładką powierzchnią i miękkimi zaobleniami. Stół Fawn sprawia wrażenie jakby był wyrzeźbiony z jednego kawałka drewna, jednak jest to tylko złudzenie. Stolarze Gazzdy zadbali o to, aby wszystkie elementy płynnie do siebie pasowały. Stylowe Łóżko Fawn ma solidną dębową konstrukcję z płynnymi połączeniami i miękkimi, polerowanymi powierzchniami. Jego tapicerowane wezgłowie odchyla się do tyłu, umożliwiając wygodne oparcie głowy podczas czytania lub oglądania telewizji.

Seria Fina to lekkie i nowoczesne wzornictwo, niskie komody Fina posiadają charakterystyczne nóżki i wykończenia detali, które nadają im charakteru. 

Lafaktoria.pl jest oficjalnym przedstawicielem marki Gazzda, w naszym Salonie z meblami i oświetleniem w Warszawie można obejrzeć niektóre modele mebli Gazzda oraz dobrać odpowiednie dla siebie wykończenia na podstawie próbników drewna, materiałów i wykończeń.

zwiń