Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Gazzda

Meble Gazzda to idealne połączenie inspirowanego naturą designu i uważnego rzemiosła. Firma meblarska Gazzda została założona w 2013 roku, w Sarajewie, gdzie zajmuje się produkcją nowoczesnych, lekkich w formie mebli drewnianych, które wykraczają poza granice zwyczajności i wnoszą do domu poczucie spokoju i harmonii. Właciciele postawili sobie za cel tworzyć meble, które wyróżniają się idealnymi proporcjami, świetną jakością, a do tego mają być miłe dla oka i mieć ponadczasowy, nie ulegający trendom design.

Eleganckie, minimalistyczne komody i szafki, stoły i stoliki, krzesła i fotele a także łóżka Gazzda, zachwycają swoimi idealnie wyważonymi proporcjami, dopracowanymi detalami i wyjątkowej jakości wykończenia.

Gazzda - 

Meble Gazzda - z miłości do drewna, z szacunku do tradycji

Gazzda to firma meblarska założona w 2013 roku, która mieści się w Sarajewie w Bośni i Hercegowinie. W warsztacie i studiu projektowym Gazzdy tradycyjne rzemiosło spotyka się z najnowszą technologią i każdy projekt koncepcyjny jest naznaczony wieloma szkicami, testami i próbnymi modelami. Do najbardziej uznanych projektantów Gazzda’y zaliczają się: Salih Teskeredzic i Mustafa Cohadzic. Dzięki zamiłowaniu Teskeredzic’a do drewna, wszystkie produkty firmy Gazzda wytwarzane są z naturalnych materiałów, natomiast Cohadzic to projektant, który dba o to, by meble Gazzda’y wyróżniały się funkcjonalnością, estetyką i prostotą. Marka nieustannie dąży do najlepszego standardu aby tworzyć perfekcyjnie dopracowane meble z drewna. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Inspiracja naturą i doskonałość rzemiosła - elegancja według Gazzdy

Firma Gazzda eleganckie i wyrafinowane meble, które powodują, że nasz dom staje się ciepłym i przytulnym miejscem, a my sami czujemy się w nim wyjątkowo. Meble marki Gazzda wyróżniają się prostą formą, naturalnością i delikatnymi kształtami. Zespół Gazzdy bardzo dba o to, aby ich produkty zachwycały idealnymi proporcjami. Każdy detal jest ręcznie wykańczany, ma doskonale wypolerowane powierzchnie, dopracowane kąty i krawędzie, dlatego meble są tak przyjemne w dotyku.

Projektanci marki Gazzda czerpią inspirację ze świata przyrody, odzwierciedlając jego wdzięk i organiczne wzory w każdym produkcie. Produkty Gazzda’y są zrobione wyłącznie z naturalnych materiałów, takich jak: dąb, wełna i bawełna. Dzięki temu mieszkańcy domu mają wrażenie obcowania z naturą.

Dedo, Ena, Fawn - najlepsze kolekcje mebli Gazzda

Fotel Dedo Easy Chair oraz Dedo Lounge Chair to wyjątkowe połączenie wzornictwa i  

Do najbardziej popularnych serii z kolekcji Gazzda zaliczają się: Ena, Fawn i Fina.

Kształty mebli z tych serii Ena zostały starannie dopracowane dzięki nowoczesnym i lekkim akcentom, które nadają jej charakteru.

W kolekcji Fawn możemy znaleźć stoły, krzesła, szafki i łóżka. Stół Fawn sprawia wrażenie jakby był wyrzeźbiony z jednego kawałka drewna, jednak jest to tylko złudzenie. Stolarze Gazzda’y zrobili go w ten sposób, aby wszystkie elementy płynnie do siebie pasowały. Łóżko Fawn ma solidną dębową konstrukcję z płynnymi połączeniami i miękkimi, polerowanymi powierzchniami. Jego tapicerowane wezgłowie odchyla się do tyłu, umożliwiając wygodne oparcie głowy podczas czytania lub oglądania telewizji.

Finę cechuje to lekkie i nowoczesne wzornictwo, komody Fina posiadają charakterystyczne nóżki i wykończenia detali.

W ofercie Lafaktoria znajdą Państwo specjalnie wybrane meble wyprodukowane przez firmę Gazzda. Są to produkty najwyższej jakości, dlatego wierzymy, że przypadną Państwu do gustu i spełnią Państwa oczekiwania.

zwiń