Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Audo

Audo -  Autoryzowany dealer duńskiej marki meblowej Menu – Lafaktoria.pl. Skandynawski design w najczystszym wydaniu. A teraz kilka faktów. MENU to marka założona w 1976 roku, współpracująca z najlepszymi, najbardziej utalentowanymi projektantami na całym świcie. Firma dostarcza najwyższej jakości produkty w stylu skandynawskim i charakteryzujące się miękkim minimalizmem, czyli połączeniem cech męskich i kobiecych, dotyku, zmysłu i harmonii. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Produkty MENU są wykonane z nowych na rynku materiałów z ciekawymi elementami, tworząc rzeczy różniące się od siebie, dotąd nieokryte. Pracownicy MENU kwestionują projekty i wprowadzają bardziej kreatywne pomysły, które potrafią wywołać w odbiorcy prawdziwe uczucia. MENU to firma z pasją, oryginalna i profesjonalna. Ich strategią jest wprowadzanie innowacyjnych technik, sprytnych rozwiązań i funkcjonalnych elementów. Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami, marka jest pewna swoich produktów jako jedynych w swoim rodzaju. Ciężka praca przyczynia się do odnajdywania nowych partnerów w krajach rozwijających się na całym świecie. Asortyment MENU jest sprzedawany w lokalnych, małych zakładach, prywatnych firmach, które zapewniają klientom wysoką jakość produktów i zadowolenie. Filozofia MENU skupia się na dbałości o najmniejsze szczegóły, które spełniają potrzeby i zapewniają radość użytkownikom. Projekty są estetyczne, eleganckie, proste i trwałe.

Na szeroki asortyment marki MENU składają się meble, oświetlenie i dodatki do wnętrz. W pierwszej grupie możemy wyróżnić: proste siedzisko projektu Anity Johansen, stoliki przyścienne z dwoma nogami Yeh Wall Kenyoniego Yeh, stolik z rozsuwanym blatem, do którego można schować wiele rzeczy projektu Theresy Arns, krzesła z trzema nogami o minimalistycznym oparciu zaprojektowane przez utalentowany duet Afteroom ze Sztokholmu, ciekawe regały projektantów: Jan Plecháč, Henry Wielgus oraz FUWL (Form Us With Love), czyli Jonas Pettersson, John Löfgren, Petrus Palmér, Caroline Brahme, Axel Norlander, Christian Fiebig, lustra Gridy, Kaschkasch i Norm. Marka MENU została nagrodzona prestiżowymi nagrodami, takimi jak: IF Design Awards, RedDot Design Award, Formland Design Award i Wallpaper Design Award. Dodatkowo produkty tej marki znajdują się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku.

zwiń