Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Iker

Iker -  Marka IKER, której pełną ofertę znajdziesz w sklepie internetowym Lafaktoria.pl to polska firma meblowa dla której projektowanie i produkowanie designerskich mebli wkracza w zupełnie inny wymiar. Tutaj design przestaje być tylko i wyłącznie synonimem modnego stylu życia, ponieważ zdaniem samego założyciela to kwestia, która „dotyka ważnych zagadnień funkcjonalnych, ergonomicznych, społecznych, ekonomicznych”. Wszystko wskazuje na to, że takie postrzeganie designu przyniosło firmie spory sukces, a jej wysokiej klasy meble sprzedawane są w ponad 30 krajach. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Meble stworzone z marzeń

Kolekcje firmy IKER to przede wszystkim nowoczesne meble tapicerowane przeznaczone do domów prywatnych jak i przestrzeni publicznych. Łącząc sztukę tradycyjnego rzemiosła, nowoczesną technologię, a także kreatywne spojrzenie na świat, IKER tworzy luksusowe meble charakteryzujące się nietuzinkowym wzornictwem. Meble IKER to swoistego rodzaju korespondencja ze współczesnym światem, której odzwierciedlenie widoczne jest w odważnych projektach sof, krzeseł, foteli i stołów. Te meble, to odpowiedź na zmieniające się potrzeby, marzenia i styl życia ludzi, którzy decydują się na wprowadzenie do swoim domów, mieszkań i firm odrobiny luksusowej awangardy.

Wyjątkowy design mebli IKER zapewnia niemieckie Studio WertelOberfell oraz polski projektant – Marek Gawlik. Ich prace wyróżniające się oryginalnym wzornictwem i funkcjonalnością uzupełniane są przez doskonałej jakości materiały i niezwykłą precyzję wykonania.

Nowoczesny design z domieszką klasyki

Meble IKER mają w sobie coś tak niezwykłego, że nawet ich mocno nowoczesne linie noszą znamiona ponadczasowej klasyki. Zdecydowanie są to meble, które nadają wnętrzom niezwykły charakter. W licznych kolekcjach sof, krzeseł, foteli i stołów, każdy znajdzie coś dla siebie. W niecodziennych formach zaklęte są bowiem dawne epoki, które subtelnie dotykają współczesności, by czynić meble IKER tak wyjątkowymi.

zwiń