Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Iker

Iker to polska marka meblowa, która od ponad 30 lat tworzy wyjątkowe fotele, krzesła i stoły, osadzone w nowoczesnej estetyce z nutą klasyki. Ideą marki Iker jest tworzenie dobrze zaprojektowanych i starannie wykonanych mebli, które mają zachwycać estetyką, zapewniać komfort użytkowania i służyć nam przez lata.

Bestsellerowa kolekcja krzeseł Cheri marki Iker to komfortowe krzesła z oparciem o ponadczasowym designie, pasujące do przestrzeni prywatnych jak i komercyjnych. 

Iker - 

IKER - wyjątkowe i trwałe meble na lata

Marka IKER to polska firma meblowa, dla której projektowanie i produkowanie designerskich mebli wkracza w zupełnie inny wymiar. Tutaj design przestaje być tylko i wyłącznie synonimem modnego stylu życia, ponieważ zdaniem samego założyciela to kwestia, która „dotyka ważnych zagadnień funkcjonalnych, ergonomicznych, społecznych, ekonomicznych”. Wszystko wskazuje na to, że takie postrzeganie designu przyniosło firmie spory sukces, a jej wysokiej klasy meble sprzedawane są w ponad 30 krajach. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Producent dąży do tworzenia mebli trwałych, ponadczasowych, które oprą się krótkotrwałym trendom i będą pasowały do wielu przestrzeni zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Projekty Iker są starannie przemyślane i wykonane z najlepszych surowców a dzięki rzemieślniczej pracy połączonej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, powstają meble wysokiej jakości, które posłużą przez lata.

Krzesła tapicerowane Iker - komfort w przystępnej cenie

Kolekcje firmy IKER to przede wszystkim nowoczesne tapicerowane krzesła i fotele, przeznaczone do domów prywatnych jak i przestrzeni publicznych. Łącząc sztukę tradycyjnego rzemiosła, nowoczesną technologię, a także kreatywne spojrzenie na świat, IKER tworzy wyjątkowe meble charakteryzujące się nietuzinkowym wzornictwem. 

Producent od lat przestrzega swojej polityki cenowej, dlatego krzesła tapicerowane Iker to designerskie meble wysokiej jakości i przystępnej cenie.

Meble Iker to swoistego rodzaju korespondencja ze współczesnym światem, której odzwierciedlenie widoczne jest w odważnych projektach krzeseł, foteli i stołów. Te meble, to odpowiedź na zmieniające się potrzeby i styl życia ludzi, którzy decydują się na wprowadzenie do swoim domów, mieszkań i firm odrobiny luksusowej awangardy.

Krzesło Iker, Cheri - nowoczesny design z domieszką klasyki

Meble IKER mają w sobie coś tak niezwykłego, że nawet ich mocno nowoczesne linie noszą znamiona ponadczasowej klasyki. W niecodziennych formach zaklęte są bowiem dawne epoki, które subtelnie dotykają współczesności, by czynić meble IKER tak wyjątkowymi.

Najbardziej popularna w ofercie producenta kolekcja krzeseł Cheri, to komfortowe, tapicerowane krzesła z szerokim siedziskiem i profilowanym oparciem, osadzone na stabilnych, metalowych nogach, dostępne w wielu opcjach wykończenia. Cheri pasują jako krzesła do jadalni, restauracji czy sali konferencyjnej.

W ofercie sklepu Lafaktoria znajdziesz całą kolekcję mebli Iker, a w naszym salonie w Warszawie zobaczysz niektóre z modeli krzeseł oraz próbniki tkanin i wykończeń.

zwiń