Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Vtwonen

Vtwonen -  Marka Vtwonen należy do znanego producenta mebli z Holandii, który od wielu lat dostarcza na rynek europejski wyroby z drewna. Także i do tej marki przywiązane są wszystkie cechy charakterystyczne dla tego surowca: niepowtarzalność naturalnych powierzchni, elastyczność konstrukcyjna umożliwiająca tworzenie tak trwałych szkieletów, jak i delikatnych detali oraz potencjał wykorzystania szerokiego spektrum technologii wykończeniowych. Jeżeli chodzi o specyfikę estetyczną oferty Vtwonen, to dominującym wrażeniem jest uniwersalistyczny minimalizm reprezentowany przez delikatną linię projektową i stonowana kolorystykę. Nie oznacza to, że meble nie mają swojego wyrazu, a tylko jego łagodność. Dzięki temu to naturalny wdzięk drewna i pomysłowość projektanta mogą wyakcentować smak danego produktu w sposób nie rzucający się w oczy. ... ZOBACZ WIĘCEJ

To właśnie materiał drewniany nadaje produktom Vtwonen swoisty charakter. Szeroko wykorzystywane jest drewno sosnowe, nie tylko w najprostszym wydaniu, ale także specjalnie wykończone np. przez piaskowanie czy barwienie na czarno. Znajduje ono zastosowanie w produktach, które łączą właściwości naturalnego drewna z ekonomicznym aspektem jego użycia. W efekcie otrzymujemy solidne propozycje mebli codziennego użytku jak ława z szufladami Store, regał Case lub też czarna półka ekspozycyjna. Uzupełnieniem tej części oferty są produkty wykończone fornirem: dębowym, orzechowym, czy innym. Stanowią wyważoną cenowo ofertę zapewniającą wzrokową żywość drewnianych powierzchni. Na szczególną uwagę zasługują propozycje wykonane z drewna magno jak np. stół oraz stolik kawowy Elegance czy stół Deck. Egzotyczne pochodzenie tego surowca przekłada się na specyficzne właściwości fizyczne, ale także na wrażenie estetyczne odbiegające od znanych nam lokalnych odmian drewna.

Wśród oferty produktowej osobne miejsce zajmują meble przeznaczone do wypoczynku w pokojach dziennych, czy też do jadalni. Znajdujemy tam szereg rodzajów sof: od narożników, przez standardowe kanapy, aż do prostych kozetek, ale także fotele, pufy i krzesła. Dzięki temu możemy skompletować cały zestaw wypoczynkowy, umeblować salon i doposażyć inne pomieszczenia. W przypadku tych produktów elementy drewniane często pozostają na drugim planie, gdyż muszą ustąpić miejsca tkaninie obiciowej. Vtwonen zapewnia nam pod tym względem kilka różnych wariacji, z których warto wspomnieć naturalną mieszankę bawełny z lnem (np. sofa Sleeve), połączenie mieszane np. bawełny z poliestrem, czy wreszcie szereg tkanin sztucznych jak aksamitny poliester (np. pufa Pearl velvet) oraz mieszanka o specyficznej fakturze Boucle (np. fotel Lofty). Warto zapoznać się z tymi opcjami chociażby pobieżnie już w galerii zdjęć. Zapraszamy zatem do przejrzenia katalogu propozycji Vtwonen w naszym sklepie.

zwiń