Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Dodatki Skagerak

Skagerak -  Tradycja, szacunek i dbałość o ekologię oraz środowisko, a także zamiłowanie do produktów wykonanych z drewna były nieodłącznymi czynnikami, które zaowocowały powstaniem w Danii firmy Skagerak która już od 1976 roku podbija rynek swoimi drewnianymi wyrobami. Obróbka drewna tekowego, sapele oraz dębu na najwyższym poziomie zapewniły firmie miejsce na międzynarodowym rynku mebli i dodatków, zarówno do wnętrz jak i ogrodów. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Z czasem, firma zajęła się głównie produkcją mebli ogrodowych, których katalog proponuje bardzo szeroką gamę produktów. Jednak nie poskutkowało to zepchnięciem na margines drewnianych dodatków, których również niezliczoną ilość firma Skagerak nadal produkuje. Są one równie świetnej jakości co meble, gdyż pracują nad nimi duńscy projektanci, którzy znani są ze swojej dokładności oraz dbałości o każdy, nawet najmniejszy element zaprojektowanego przez siebie akcesorium.

Dla przykładu, seria drewnianych skrzynek do przechowywania Dania, cechuje się niezwykłą prostotą, ale i funkcjonalnością. Projektant postarał się, aby przywodziła na myśl zwykłe drewniane skrzynki, które można zobaczyć na wsi, lecz jednocześnie dostrzec można dbałość o wykończenie produktu, jego jakość i styl. Cały zestaw skrzynek na butelki wina czy owoce będzie idealnym dodatkiem do spiżarni czy kuchni zaprojektowanej w stylu przypominającym spokojne, doskonałe gospodarstwo. Seria dodatków Georg będzie natomiast świetnym uzupełnieniem dla designerskiej sypialni czy garderoby – lustra w drewnianych ramach czy dębowe wieszaczki, z pewnością dodadzą stylu oraz urozmaicą wystrój pokoju.

Dzięki rozmaitym wersjom kolorystycznym każdy będzie mógł dopasować meble i akcesoria do swojego indywidualnego stylu, niezależnie od tego, czy ktoś woli jasne czy ciemne dodatki. Projektanci postarali się, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów, projektując kilka wariantów zarówno kolorystycznych, jak i rozmiarowych dla większości akcesoriów. Drewno, z którego wykonano wszystkie przedmioty jest poddane naturalnej konserwacji, co zapewnia mu niezwykłą trwałość.

Duńska firma Skagerak jest pionierem w tak szerokim wykorzystywaniu drewna najwyższej jakości oraz ogromnej gamy produktów z niego wykonanych, dzięki czemu oferuje całe, kompletne kolekcje, które pozwolą na skomponowanie pasującego do siebie, stylowego wystroju każdego wnętrza. W ofercie pojawią się także produkty kuchenne oraz łazienkowe, które obejmą na przykład zestawy tekstyliów, a także ceramicznych pojemniczków do przechowywania, które dopełnią drewnianej kompozycji.

zwiń