Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble 366 Concept

366 Concept -  366 Concept to polska marka o niezwykłym podejściu do polskiego designu. Wskrzesza produkty z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych, czyli z okresu, kiedy powstało mnóstwo ikon sztuki projektowania. Marka wykorzystuje tzw. dobry design, czyli wzornictwo, które przetrwało długi okres czasu i nadal podoba się odbiorcom. Firma została założona w 2014 roku i w tym samym czasie rozpoczęła produkcję, posiadając wyłączną licencję do praw autorskich, legendarnego fotela Model 366 z 1962 roku, zaprojektowanego przez Józefa Chierowskiego. W 1962-1983 zostało sprzedanych ponad pół miliona egzemplarzy tego modelu. Dziś nietypowy fotel 366 należy do serii mebli marki 366 Concept, w której znajdują się: stoliki kawowe, lampa ze stolikiem, sofa, ława, podnóżek, fotel bujany, Junior i poduszki. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Marka 366 Concept zauważyła u młodych ludzi większe zainteresowanie i sympatie do czasów PRL. W tamtym okresie powstawały projekty minimalistyczne, o doskonałych proporcjach i genialnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Meble 336 Concept różnią się od współczesnych projektów. Produkty minionej epoki noszą w sobie część polskiej historii. Przetrwały próbę czasu – są ponadczasowe.

Asortyment marki obejmuje ciekawe autorskie projekty, które były inspirowane pięknymi ikonami polskiego designu. Meble sięgają do europejskiego, wysokiego poziomu. W 100% są pochodzenia polskiego i charakteryzują się polskim wzornictwem przy wykorzystaniu najnowszych trendów światowych detali wykończeniowych, tkanin obiciowych (Happy Hipster, Soft Loft, Velvet i Filc) i kolorystyki. Meble tworzone są z najwyższą dbałością o najdrobniejsze detale z najwyższej jakości materiałów. Obicia mebli stanowią tkaniny o wysokiej wytrzymałości, plamoodporne (Soft Loft, Velvet i Filc), przyjemne w dotyku i dostępne w blisko 100 różnych wersjach kolorystycznych. Wszystkie produkty są tworzone z litego drewna jesionowego, dostępnego w 5 kolorach. Meble marki Concept będą stanowiły idealny dodatek w domach, restauracjach i hotelach, do pomieszczeń nowoczesnych, w klimacie loft i w stylu skandynawskim.

zwiń