Lafaktoria Lafaktoria

Krzesła z naturalnych materiałów: meble w dobrym stylu.

Krzesła do jadalni wykonane z naturalnych materiałów doskonale odnajdują się w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Drewniane i rattanowe siedziska dodają wnętrzom przytulnego klimatu i pozwalają na odprężenie przy filiżance ulubionej kawy lub delektowanie się posiłkami w gronie najbliższych. Krzesła wykonane z naturalnych materiałów sprawiają, że wnętrze nabiera uroku w stylu eco. Meble z wikliny i rattanu wyglądają doskonale. Odpowiednio użytkowane i konserwowane na 100% będą udanym zakupem na długie lata. Przygotowaliśmy zestawienie kilku krzeseł z oferty renomowanych marek, do wyprodukowania których użyto tylko i wyłącznie naturalnych materiałów.

Krzesło do jadalni 811 Ton zostało opracowane na bazie słynnego projektu Josefa Hoffmana z 1930 roku. Dzieło sztuki użytkowej doskonale łączy zamiłowanie do secesji, uwielbienie prostych kształtów i zwrot ku korzystaniu ze zdobyczy postępu technologicznego w procesie stosowanym w Bystrice pod Hostynem od ponad 150 lat. Krzesło 811 określane jest mianem siedziska z wiedeńskich kafejek. Każdy, kto kiedykolwiek odwiedził stolicę Austrii i odwiedzał tamtejsze lokale gastronomiczne, na 100% siedział na krześle z drewna wyposażonym w wiklinowe siedzisko i gięte nogi oraz oparcie.  Fabryka mebli Ton tworzy wyjątkowe produkty od 1861 roku. Ręcznie gięte meble łączą wysoka jakość, ciekawe kształty i rozumienie pracy z drewnem w sposób tradycyjny. Doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli z drewna owocuje powstawaniem klasycznych projektów, które mają wielu zwolenników na całym świecie i całkowicie nowoczesnych mebli, tworzonych według światłych wizji światowej sławy projektantów. 


 

Krzesło Jort Zuiver

Klasyczne krzesło Jord holenderskiej marki Zuiver prezentuje się niezwykle ciekawie. Parciane siedzisko zostało przeprojektowane i zaktualizowane! To właśnie sprawia, że ​​krzesło Jort jest tak wspaniałe. Projektanci zabawili się formą i pomieszali elementy charakterystyczne dla różnych, pozornie odległych od siebie epok. Współczesna linia godna XXI wieku łączy się z filozofią szkoły Bauhaus. Współczesne krzesło parciane z kolorową ramą będzie doskonale wyglądało w praktycznie każdym wnętrzu. Jort to ponadczasowy projekt o znanym, godnym Zuivera, komforcie i stylu. Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy połączysz różne kolory krzesła Jort, czy nie. Meble z tej serii dodadzą blasku każdej przestrzeni w wydaniu monochromatycznym, jak i łącząc zestaw krzeseł w kilku kolorach.

 

Krzesło rattanowe HK Living

W ofercie marki HK Living dostępnych jest wiele mebli wykonanych z naturalnych materiałów. Na szczególną uwagę zasługują właśnie krzesła holenderskiego producenta. Przystępna cena zakupu i doskonała jakość wykonania to ich niezaprzeczalne zalety. Krzesło plecione ręcznie z naturalnego rattanu doskonale odnajdą się w przestrzeniach utrzymanych w stylu boho, klasycznym i nowoczesnym. Takie meble w magiczny sposób ociepla wystrój wnętrza.

 

Poznaj także inne meble z rattanu dostępne w naszym sklepie internetowym.