Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Lustro Muse (szerokość 50 cm, Klon) - Artisan

Kod produktu: mimuXXYY

Wymiary: szer. x głęb. x wys. - 50x2x60 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary

Opcje

Cena: 1 857 zł

Opis produktu

Lustro Muse od Artisan. Lustro ma kształt prostokąta. Dostępne w dwóch rozmiarach. Odnajdzie się w pomieszczeniach o niewielkich metrażach, w magiczny sposób je powiększając. Doskonałe uzupełnienie wystroju klasycznego lub skandynawskiego wnętrza. Lustro w ozdobnej ramie pięknie prezentuje się nad komodą, konsolą lub kominkiem. Sprawdzi się także w przedpokoju czy sypialni. Meble i dodatki do wnętrz od Artisan powstają w olbrzymim poszanowaniu dla naturalnego surowca. Naczelnym hasłem marki jest "Love Wood". Istnieje możliwość zamówienia lustra wykonanego z siedmiu gatunków drewna. W galerii zdjęć produktu prezentujemy dostępne warianty. Ten wariant wykonano z litego drewna klonu. Charakteryzuje je jasna, biało-żółta barwa. Posiada elegancki, atłasowy połysk. Ma średnią twardość i równomierną strukturę.

Meble i dodatki od Artisan powstają na indywidualne zamówienie. Przed złożeniem zamówienia rekomendujemy kontakt z biurem sprzedaży

Autorem projektu lustra w drewnianej ramie Muse  jest Ado Avdagić. Założyciel studia "Avado" projektuje meble i aranżacje wnętrz, koncentrując się na formach inspirowanych natura. Poprzez swoje prace kontempluje relacje między człowiekiem, naturą i kosmosem. Stawia na funkcjonalne, estetyczne projekty użyteczne w codziennym życiu człowieka.