Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Wieszak Hanny (Klon) - Artisan

Kod produktu: HAHAXXYY

Wymiary: szer. x głęb. x wys. -47x47x180 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Opcje

Cena: 5 442 zł

Opis produktu

Drewniany wieszak na ubrania Hanny od Artisan. Uzupełnienie kultowej rodziny mebli, w której znajdziemy stół do jadalni, krzesło oraz stolik kawowy. Wieszak Hanny bez trudu pomieści okrycia wierzchnie całej rodziny. Jego sekretem jest doskonałe wyważenie. Pamiętasz, jak wieszając  kurtkę na wieszaku po chwili przewracał on pod wpływem jej ciężaru? Projektanci Artisan postawili na solidną konstrukcję. Ten wieszak twardo stoi na podłożu. Projekt łączy nogi w stylu tripod z pięknym, litym drewnem. Metalowe wstawki dodają mu współczesnego wyglądu. Wieszak odnajdzie się w przedpokoju dużego domu lub pokoju dziennym mieszkania typu studio. 

Zestawienie wszystkich dostępnych opcji kolorystycznych dla sześciu gatunków drewna znajdziesz we wzorniku na stronie internetowej producenta

Podczas składania zamówienia prosimy o wpisanie wybranego wariantu wykończenia w polu uwagi.  ​​

Wybierz rodzaj drewna, z jakiego wykonany będzie wieszak:orzech europejski(european walnut), orzech amerykański (american walnut) dąb(oak), klon(maple), wiąz(elm), cherry(wiśnia). Ten wariant wykonano z litego drewna klonu. Charakteryzuje je jasna, biało-żółta barwa. Posiada elegancki, atłasowy połysk. Ma średnią twardość i równomierną strukturę.

Meble i dodatki od Artisan powstają na indywidualne zamówienie. Przed złożeniem zamówienia rekomendujemy kontakt z biurem sprzedaży. Autorem projektu wieszaka Hanny  jest Ado Avdagić. Założyciel studia "Avado" projektuje meble i aranżacje wnętrz, koncentrując się na formach inspirowanych natura. Poprzez swoje prace kontempluje relacje między człowiekiem, naturą i kosmosem. Stawia na funkcjonalne, estetyczne projekty użyteczne w codziennym życiu człowieka.