Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Wieszak Swing (130x65x140 cm, Klon) - Artisan

Kod produktu: HAswXXYY

Wymiary: szer. x głęb. x wys. - 130x65x140 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary

Opcje

Cena: 6 440 zł

Opis produktu

Wieszak stojący z praktyczną półką wykonany z drewna. Swing od Artisan to wyjątkowy wieszak, fukcjonalny i zdobiący wnętrze jednocześnie. Ponadczasowe linie i sporej długości drążek sprawiają, że bez trudu zmieścisz na nim okrycia wierzchnie całej rodziny i odwiedzających Was gości. Wieszak odnajdzie się w showroomie z modą luksusową i stylowych butikach.  Wybierz rodzaj drewna, z jakiego wykonany będzie wieszak:orzech europejski(european walnut), orzech amerykański (american walnut) dąb(oak), klon(maple), wiąz(elm), cherry(wiśnia), pear(grusza). W galerii zdjęć produktu prezentujemy dostępne warianty. Ten wariant wykonano z litego drewna klonu. Charakteryzuje je jasna, biało-żółta barwa. Posiada elegancki, atłasowy połysk. Ma średnią twardość i równomierną strukturę.

Projekt Studia Edvar. Emrah i Emel Son to młodzi designerzy, mieszkający w Stambule. Tworzą radosne, inspirujące projekty mebli, zastaw stołowych i przyborów kuchennych. Dzięki współpracy z firmą Artisan zyskali globalną sławę. Ich projekty pojawiają się na branżowych targach i wystawach. Zwracają uwagę na unikatowość projektów, na nowo interpretując znane formy. Tworzą z olbrzymim szacunkiem do naturalnych surowców. 

Meble i dodatki od Artisan powstają na indywidualne zamówienie. Przed złożeniem zamówienia rekomendujemy kontakt z biurem sprzedaży