Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Dodatki Rosendahl

Rosendahl -  Skandynawskie zegary marki Rosendahl tylko w sklepie internetowym Lafaktoria.pl. Ścienne, stołowe o nowoczesnym prostym designie, zachwycą zarówno jakością wykonania jak i przystępną ceną. Rosendahl to duńska marka należąca do zespołu Rosendahl Design Group. Firma ta została założona w 1984 roku, przez jednego z najsilniejszych producentów wzornictwa w Danii - Erika Rosendahla. Od momentu powstania marka kojarzona jest z ciekawym, a zarazem minimalistycznym wzornictwem, doskonałą funkcjonalnością oraz wysoką jakością produktów. Istotą firmy jest umożliwienie każdemu korzystania z pięknych, pełnych kreatywności przedmiotów na co dzień, a nie tylko podczas specjalnych okazji. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Marka Rosendahl skupia w sobie najważniejsze tradycje skandynawskiego projektowania, bez przepychu i udziwnień. Producent ten wierzy, że najistotniejsze podczas tworzeniu jest zachowanie równowagi pomiędzy kreatywnością, odpowiednimi surowcami oraz oczywiście idealnym projektem. Rosendahl jest producentem innowacyjnego i prostego asortymentu wyposażenia wnętrz, służącego do użytku codziennego. Wszystko to widoczne jest w stosowanych formach, kształtach oraz materiałach.

W ofercie tej skandynawskiej marki widnieją zastawy stołowe oraz profesjonalne przybory kuchenne. Jednak wśród proponowanych produktów swoje miejsce znalazły również nowoczesne zegary: ścienne i stołowe. Projektantem zegarów dla marki Rosendahl był duński, światowej sławy architekt - Arne Jacobsen, który początkowo wyprodukował zegary dla trzech ważnych budynków w Danii: Ratusz w Aarhus, Ratusz w Rødovre i Narodowy Bank Danii. Tak też powstały trzy główne linie zegarów: Roman, City Hall i Bankers. Z czasem pojawiła się również kolekcja Station. Zegary ścienne projektu Jacobsena dostępne są w trzech lub czterech wielkościach. Kolejnymi projektantami zegarów dla tej marki stali się Georg Christensen i Erling Andersen, którzy stworzyli kolekcję Picto. Są to zegary charakteryzujące się nowoczesnością, ale jak zwykle połączoną z prostotą skandynawskiego designu.

Wszystkie zegary firmy Rosendahl wyróżniają się jedną, ale jakże ważną wspólną cechą - najwyższą jakością użytych materiałów, dzięki czemu przetrwają próbę czasu i dodatkowo są dostępne w przystępnej cenie. Znajdziecie je w ofercie sklepu Lafaktoria.pl.

zwiń