Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Komoda Invito (wysokość 75 cm) (140×42×75 cm / 2 drzwi, Klon) - Artisan

Kod produktu: SBIN1XXYY

Wymiary: szer. x głęb. x wys. - 140×42×75 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary

Opcje

Cena: 9 288 zł

Opis produktu

Komoda Invito z litego drewna. Stylowy mebel od marki Artisan. Ma wszechstronne zastosowania, może służyć jako szafka pod telewizor lub mebel do przedpokoju. Odnajdzie się w nowoczesnym salonie, klasycznej sypialni jak i reprezentacyjnej przestrzeni komercyjnej. Komodę wyróżniają doskonałe proporcje, osadzenia mebla na nóżkach nadało formie lekkości. Każda z komód wykonywana jest na indywidualne zamówienie. Pracownicy manufaktury Artisan uznawani są za najlepszych specjalistów w swoim fachu. Komoda oferowana jest w pięciu wariantach: komoda dwudrzwiowa, komoda trzydrzwiowa, komoda czterodrzwiowa, komoda dwudrzwiowa z jedną lub dwoma otwartymi półkami.  W ofercie naszego sklepu internetowego z designerskimi meblami znajdziecie całą kolekcję Invito od Artisan. Szeroki wybór mebli sprawi, że bez trudu znajdziesz tu wymarzony zestaw mebli do nawet najbardziej obszernego pomieszczenia. Ten wariant wykonano z litego drewna klonu. Charakteryzuje je jasna, biało-żółta barwa. Posiada elegancki, atłasowy połysk. Ma średnią twardość i równomierną strukturę.

Meble z linii Invito oferowane są w dwóch wariantach: z litego drewna lub malowane. Malowanie wykonywane jest na drewnie dębowym. Przed złożeniem zamówienia prosimy o złożenie zapytania o wycenę wariantu malowanego. Istnieje możliwość zamówienia mebli malowanych na kolory z palety RAL: RAL3014 różowy, RAL6090 zielony, RAL1016 żółty, RAL7045 jasnoszary, RAL7016 czarny, RAL 7011 ciemnoszary, RAL9003 biały, RAL5024 niebieski, RAL5023 intensywny niebieski, RAL6034 turkusowy. Inne kolory na specjalne zamówienie, po potwierdzeniu dostępności przez producenta. Jeśli chodzi o meble wykonane z litego drewna, istnieje możliwość wyboru spośród następujących gatunków: orzech europejski(european walnut), orzech amerykański (american walnut) dąb(oak), klon(maple), wiąz(elm), cherry(wiśnia), pear(grusza). 

Projektant, którego dziełem jest seria mebli drewnianych Invito to Michael Schneider. W 1993 otworzył swoje studio projektowe z siedzibą w Kolonii. W 2009 roku przeniósł pracownię do Berlina. Designschneider zajmuje się projektowaniem przedmiotów sztuki użytkowej i wystaw. Prowadzą zaawansowane badania nad trendami. Firma posiada międzynarodowa bazę klientów, jej projekty łączą unikatowość z ponadczasowym pięknem i funkcjonalnością.