Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Komoda Lasta 2 (1 szuflada 2 drzwi 180×51×45 cm, Wiśnia) - Artisan

Kod produktu: SBAA2XXYY

Wymiary: szer. x głęb. x wys. - 180 ×51×45 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary

Opcje

Cena: 18 644 zł

Opis produktu

Komoda Lasta 1 od Artisan wykonana z litego drewna. Przestrzenna, geometryczna forma mebla zyskała na niebanalności dzięki ciekawemu efektowi na froncie. Delikatne motywy nawiązują do morskich fal. Mebel stworzy harmonijną całość z aranżacjami w stylu skandynawskim, ponieważ doskonale oddaje piękno natury. Nogi o opływowych liniach utrzymają wielokilogramowe obciążenia, a pojemne szafki i szuflady pozwolą Ci zadbać o porządek w domu. Metalowa podstawa dostępna w dwóch wariantach, w tym przypadku przybrała loftową, geometryczną formę, dzięki niej mebel zyskał surowy, nowoczesny wygląd. Jeśli chodzi o meble wykonane z litego drewna, istnieje możliwość wyboru spośród następujących gatunków: orzech europejski(european walnut), orzech amerykański (american walnut) dąb(oak), klon(maple), wiąz(elm), cherry(wiśnia), pear(grusza). Ten wariant mebla wykonano z litego drewna wiśniowego. Drewno wiśni to kolor głębokiego brązu. W świetle może mienić się odcieniami różu lub czerwieni. Wspomniany odcień jest subtelny i niezwykle elegancki. Drewno wiśni jest odporne na ścieranie oraz wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. To twarde, wytrzymałe drewno.

W serii Lasta dostępne są następujące meble: komody dwudrzwiowe z jedną szufladą, komody dwudrzwiowe z dwoma szufladami, komody dwudrzwiowe z trzema szufladami. Każdy z wariantów dostępny jest w kilku rozmiarach, przez co doskonale dopasujesz je do całkiem małych jak i obszernych wnętrz. Każdy z mebli od Artisan wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Produkcją zajmuje się renomowana, bałkańska manufaktura meblowa, której wyroby uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. 

Autorem projektu Lasta jest Ado Avdagić. Założyciel studia "Avado" projektuje meble i aranżacje wnętrz, koncentrując się na formach inspirowanych natura. Poprzez swoje prace kontempluje relacje między człowiekiem, naturą i kosmosem. Stawia na funkcjonalne, estetyczne projekty użyteczne w codziennym życiu człowieka.