Lafaktoria Lafaktoria

Komoda Neva (wysokość 90 cm) (3 szuflady 3 drzwi 200x47x90 cm, Klon) - Artisan

Kod produktu: SBNE12XXYY

Wymiary: szer. x głęb. x wys. - 200x47x90 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary
Opcje

Cena: 15 400 zł

Opis produktu

Komoda Neva od Artisan wykonana z litego drewna. Elegancki, stylowy mebel do designerskiego salonu, sypialni lub gabinetu. Łączy styl retro ze współczesnością. Zaokrąglone rogi komody i asymetryczne nóżki czynią z niej uniwersalny mebel do pomieszczeń o różnorakich charakterach. W rodzinie znajdziecie niską komodę w trzech wariantach, klasyczną komodę w wielu wariantach oraz komodę wysoką. Meble umożliwiają stworzenie ciekawych zestawów, opartych o kilka lub kilkanaście elementów. Produkt z bałkańskiej manufaktury, słynącej z produkcji najlepszych mebli z litego drewna. Naczelnym motto marki Artisan jest proste, lecz wymowne hasło "Love Wood". Ten wariant wykonano z litego drewna klonu. Charakteryzuje je jasna, biało-żółta barwa. Posiada elegancki, atłasowy połysk. Ma średnią twardość i równomierną strukturę.

Meble z serii Neva od Artisan oferowane są w dwóch wariantach: z litego drewna lub malowane. Malowanie wykonywane jest na drewnie dębowym. Przed złożeniem zamówienia prosimy o złożenie zapytania o wycenę wariantu malowanego. Istnieje możliwość zamówienia mebli malowanych na kolory z palety RAL: RAL3014 różowy, RAL6090 zielony, RAL1016 żółty, RAL7045 jasnoszary, RAL7016 czarny, RAL 7011 ciemnoszary, RAL9003 biały, RAL5024 niebieski, RAL5023 intensywny niebieski, RAL6034 turkusowy. Inne kolory na specjalne zamówienie, po potwierdzeniu dostępności przez producenta. Jeśli chodzi o meble wykonane z litego drewna, istnieje możliwość wyboru spośród następujących gatunków: orzech europejski(european walnut), orzech amerykański (american walnut) dąb(oak), klon(maple), wiąz(elm), cherry(wiśnia), pear(grusza). 

Za projekt Triple odpowiadają Ruđer Novak-Maikulić i Marija Ružić - młodzi, chorwaccy designerzy, których prace cechuje minimalizm, geometryczne kształty oraz umiarkowany styl. Stworzyli kilka ciekawych mebli dla Artisan. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych, wspólnych realizacji.