Lafaktoria Lafaktoria

Kredens Latus (180 × 40 × 75 cm, Orzech europejski) - Artisan

Kod produktu: SBLAXXYY

Wymiary: wys. x szer. x dł. - 75 x 40 x 180 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary
Opcje

Cena: 16 460 zł

Opis produktu
Kredens Latus marki Artisan powstał z miłości do naturalnego piękna, jakim jest drewno oraz fascynacji umiarkowanym, ale przy tym eleganckim designem. Prezentowany kredens został w całości wykonany z litego drewna orzecha europejskiego (na ostatnim zdjęciu prezentujemy poszczególne odcienie drewna - drewno orzech europejskiego jest jako pierwsze od prawej strony, opisane jako "walnut"), którego twardziel jest brązowo-brunatna, a biel żółtawo-biała. To drewno o bardzo dużym zróżnicowaniu wyglądu, a dzięki temu oryginalne i niepowtarzalne. Przypomina bardzo rzadkie gatunki egzotyczne, dzięki czemu jest bardzo cenione w meblarstwie (dostępne są również wersje kredensu Latus wykonane z innych odmian drewna oraz w różnych wersjach rozmiarowych). Kredens Latus składa się z prostokątnego, litego blatu, którego kontynuację od czterech rogów stanowią smukłe, drewniane nóżki, które są lekko zwężane u dołu. Rozstaw przednich nóżek jest szerszy w porównaniu do tylnych. Środkową, a zarazem centralną częścią kredensy Latus są szuflady oraz szafki, które sprawiają wrażenie niejako podwieszonych pod blatem. Otwierane szafki znajdują się w skrajnej prawej i lewej części kredensu, zaś trzy wysuwane szuflady - pośrodku.
Opis dodatkowy

Seria Latus marki Artisan to nowoczesność, minimalizm oraz elegancja połączone w geometrycznych, a zarazem opływowych formach stołu z tej kolekcji. Ponadto prezentowany kredens Latus to doskonałe odzwierciedlenie motta, jakim kierują się twórcy marki Aristan, a mianowicie "We love wood". Producent ten stawia przede wszystkim na wysokiej klasy pracę rzemieślniczą, naturalne metody produkcji oraz na użycie drewna najlepszej jakości. Dzięki temu kredens Latus dedykowany jest dla osób będących zwolennikami naturalnych rozwiązań, a zarazem zastosowania nowoczesnych form. Jeżeli zaś chodzi o sposób umeblowania to kredens Latus doskonale pasuje do przestrzeniu biurowych oraz gabinetów. Idealnie mebel ten wpasowuje się w pomieszczenia utrzymane w skandynawskim lub industrialnym stylu, stanowiąc jego subtelne, ale zarazem wyraziste dopełnienie. 

Twórcą serii Latus jest Salih Teskeredžić - światowej sławy bośniacki projektant, Proponowane przez niego wzory oraz projekty z sukcesem zostały wprowadzone na rynek europejski, a prace Teskeredžica pojawiają się na międzynarodowych targach i pokazach.