Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło barowe Neva Light tapicerowane tkaniną (Niskie, Orzech europejski) - Artisan

Kod produktu: BCNl3R1XXYY

Wymiary: W42 D50 H82 cm; siedzisko: 40x40 cm; H siedziska: 65 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary
Opcje

Cena: 3 330 zł

Opis produktu

Niskie krzesło barowe z kolekcji Neva Light z wygodnym siedziskiem tapicerowanym tkaniną wysokiej klasy. Hoker barowy wyprodukowany przez markę Aristan jest przykładem umiarkowanego, a zarazem efektownego w swej subtelności designu. Udało się to uzyskać m.in. dzięki opływowym kształtom krzesła Neva Light, które dodają mu lekkości. Oparcie krzesła jest eliptyczne i odpowiednio wyprofilowane. Wysoki komfort i wygoda użytkowania. Całość wykonana z litego drewna. Krzesło barowe dostępne w dwóch wysokościach, wysokie 79 cm i niskie 65 cm.

Hoker barowy wykonany z litego drewna orzecha europejskiego, którego twardziel jest brązowo-brunatna, a biel żółtawo-biała. To drewno o bardzo dużym zróżnicowaniu wyglądu, a dzięki temu oryginalne i niepowtarzalne. Przypomina bardzo rzadkie gatunki egzotyczne, dzięki czemu jest bardzo cenione w meblarstwie.Wzornik przedstawiający wszystkie typy wykończeń drewna jest dostępny na stronie producenta w zakładce wood. 

Siedzisko jest tapicerowane tkaniną. Cena dotyczy tkaniny z 1 gr. cenowej, do wyboru:

Przy składaniu zamówienia o wpisanie wybranego rodzaju drewna oraz jego odcienia oraz rodzaju i koloru tapicerki w polu uwagi. Istnieje możliwość zamówienia tapicerki z 2 gr. cenowej (Kvadrat Steel Cut Trio 3 oraz Kvadrat Harald 3). W razie zainteresowania prosimy o kontakt.