Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Latus (Model z ekspozycji (Orzech europejski)) - Artisan

Kod produktu: CCLAXXYY

Termin dostawy: 1-2 dni

Wymiary: wys. x szer. x dł. - 79 x 47 x 50 cm

Dostępność: w Magazynie

Opcje

Cena regularna: 3 078 zł

Cena: 2 309 zł

Opis produktu

Krzesło Latus marki Artisan powstało z miłości do naturalnego piękna, jakim jest drewno oraz fascynacji umiarkowanym, ale przy tym eleganckim designem. Prezentowane krzesło w całości zostało wykonane z litego drewna orzecha europejskiego (na ostatnim zdjęciu prezentujemy poszczególne odcienie drewna - drewno orzech europejskiego jest jako pierwsze od prawej strony, opisane jako "walnut"), którego twardziel jest brązowo-brunatna, a biel żółtawo-biała. To drewno o bardzo dużym zróżnicowaniu wyglądu, a dzięki temu oryginalne i niepowtarzalne. Przypomina bardzo rzadkie gatunki egzotyczne, dzięki czemu jest bardzo cenione w meblarstwie (dostępne są również wersje krzesła Latus wykonane z innych odmian drewna). Krzesło Latus składa się z opływowego oparcia oraz siedziska, u zbiegu których (w dolnej części siedziska) pozostawiono wolną przestrzeń. Zarówno oparcie, jak i siedzisko są wyprofilowane, poprawiając dzięki temu komfort i wygodę użytkowania.

Cena promocyjna dotyczy krzesła pochodzącego z ekspozycji. Dostępna 1 szt. Stan bardzo dobry. Na nowy egzemplarz obowiązuje cena regularna oraz normalny czas dostawy.

Opis dodatkowy

Seria Latus marki Artisan to nowoczesność, minimalizm oraz elegancja połączone w geometrycznych, a zarazem opływowych formach prezentowanego krzesła. Krzesło Latus to ponadto odzwierciedlenie motta, jakim kierują się twórcy marki Aristan, a mianowicie "We love wood". Producent ten stawia przede wszystkim na wysokiej klasy pracę rzemieślniczą, naturalne metody produkcji oraz na użycie drewna najlepszej jakości. Dzięki temu krzesło Latus dedykowane jest dla osób będących zwolennikami naturalnych rozwiązań, a zarazem zastosowania nowoczesnych form. Jeżeli zaś chodzi o sposób umeblowania to krzesło. Latus może stanowić doskonały dodatek do pokoju gościnnego, salonu, a także pomieszczeń biurowych, czy pokoju młodzieżowego. Idealnie mebel ten wpasowuje się w pomieszczenia utrzymane w skandynawskim lub industrialnym stylu, stanowiąc jego subtelne, ale zarazem wyraziste dopełnienie. 

Twórcą serii Latus jest Salih Teskeredžić - światowej sławy bośniacki projektant, Proponowane przez niego wzory oraz projekty z sukcesem zostały wprowadzone na rynek europejski, a prace Teskeredžica pojawiają się na międzynarodowych targach i pokazach.