Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Neva barowe tapicerowane skórą naturalną (Niskie, Dębowe) - Artisan

Wymiary: wys. x szer. x dł. - 65 x 40 x 39 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary
Opcje

Cena: 2 954 zł

Opis produktu

Krzesło barowe Neva tapicerowane tkaniną wyprodukowane przez markę Aristan jest przykładem umiarkowanego, a zarazem efektownego w swej subtelności designu. Udało się to uzyskać m.in. dzięki opływowym kształtom krzesła barowego Neva, które dodają mu lekkości. Siedzisko barowego krzesła z serii Neva jest eliptyczne i odpowiednio wyprofilowane, co gwarantuje komfort i wygodę użytkowania. Natomiast podstawę stanowią cztery nóżki, z których frontowa para została umieszczona pod lekkim ukosem, a wszystkie one zostały otoczone drewnianym łukiem, co wpływa z jednej strony na większą wytrzymałość prezentowanego krzesła, a z drugiej stron czyni go bardziej funkcjonalnym, bo wspomniany łuk służy jako podpora dla nóg.

Całość powstała z litego drewna dębowego, którego kolor jest stonowany i lekko żółty. Jest to drewno wyjątkowo trwałe, odporne na uszkodzenia i mechaniczne obciążenia, a do tego ma przyjemny oraz ciepły wygląd, zaś słoje drewna dębowego nadają tym meblom niepowtarzalnego charakteru.

Pposzczególne odcienie drewna można porównać we wzorniku na stronie internetowej producenta.. Siedzisko jest tapicerowane tkaniną. Cena dotyczy tkaniny z 1 gr. cenowej, do wyboru:

Przy składaniu zamówienia w uwagach prosimy o wpisanie wybranego rodzaju drewna oraz jego odcienia, z którego ma zostać wykonane krzesło oraz rodzaju i koloru tapicerki. Istnieje możliwość zamówienia tapicerki z 2 gr. cenowej (Kvadrat Steel Cut Trio 3 oraz Kvadrat Harald 3). W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Krzesła z serii Neva marki Artisan urzekają swoim naturalnym charakterem, co udało się uzyskać dzięki lekkiej formie oraz ekologicznym metodom produkcji - zgodnymi z mottem, jakim kierują się twórcy marki Aristan, a mianowicie "We love wood". Producent ten stawia przede wszystkim na wysokiej klasy pracę rzemieślniczą, naturalne metody produkcji oraz na użycie drewna najlepszej jakości. Połączenie tych założeń sprawiło, że prezentowane krzesło barowe Neva z jednej strony jest niepowtarzalne, a z drugiej uniwersalne. Zachwyca zarówno jako element pomieszczeń restauracyjnych, jaki półotwartych kuchni. Twórcą serii Neva są Ruđer Novak-Mikulić i Marija Ružić - duet młodych, chorwackich projektantów, których prace cechuje minimalizm, geometryczne kształty oraz umiarkowany styl.