Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Neva Light tapicerowane skórą naturalną (Drewno wiśni) - Artisan

Kod produktu: CCNL2XXYY

Wymiary: wys. x szer. x gł. - 79 x 51 x 47 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Opcje

Cena: 2 920 zł

Opis produktu

Krzesło Neva Light wyprodukowane przez markę Aristan jest przykładem umiarkowanego, a zarazem efektownego w swej subtelności designu. Udało się to uzyskać m.in. dzięki opływowym kształtom krzesła Neva, które dodają mu lekkości. Oparcie krzesła jest eliptyczne i odpowiednio wyprofilowane - podobnie jak siedzisko (wymiary siedziska - 46x45 cm), co gwarantuje komfort i wygodę użytkowania. Całość powstała z litego drewna wiśniowego (na zdjęciu prezentujemy poszczególne odcienie drewna - drewno wiśni jest drugie od lewej stronie, opisane jako "cherry"), które posiada brązową barwę, jedynie miejscami przechodzącą w kolor różowy, natomiast barwa bielu i twardzieli jest dość zbliżona. Wiśnia jest drewnem twardym, dzięki czemu odporność na ścieranie oraz uszkodzenia tego drewna jest bardzo duża (dostępne są również wersje krzesła Neva Light wykonane z innych odmian drewna). 

Cena dotyczy krzesła z tapicerką skórzaną z I gr. cenowej - Gruppo mastrotto kolekcja Zenith. Kolory można obejrzeć na stronie producenta. Pozostałe rodzaje materiału na indywidualne zamówienie.
Prosimy o podanie wybranego przez Państwa koloru tapicerki w momencie składania zamówienia. 

Opis dodatkowy

Krzesła z serii Neva marki Artisan urzekają swoim naturalnym charakterem, co udało się uzyskać dzięki lekkiej formie oraz ekologicznym metodom produkcji - zgodnymi z mottem, jakim kierują się twórcy marki Aristan, a mianowicie "We love wood". Producent ten stawia przede wszystkim na wysokiej klasy pracę rzemieślniczą, naturalne metody produkcji oraz na użycie drewna najlepszej jakości. Połączenie tych założeń sprawiło, że krzesło Neva z jednej strony jest niepowtarzalne, a z drugiej uniwersalne. Zachwyca zarówno jako element wyposażenia salonu, pokoju gościnnego oraz pomieszczeń restauracyjnych, jak i przestrzeniu biurowych, czy jadalni. Docenione to zostało prestiżową nagrodą Red Dot Award: Product Design 2016. Twórcą serii Neva są Ruđer Novak-Mikulić i Marija Ružić - duet młodych, chorwackich projektantów, których prace cechuje minimalizm, geometryczne kształty oraz umiarkowany styl.