Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Neva Light tapicerowane tkaniną (Dębowe) - Artisan

Kod produktu: CCNL3XXYY

Wymiary: wys. x szer. x gł. - 79 x 51 x 47 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Opcje

Cena: 2 840 zł

Opis produktu

Krzesło Neva Light wyprodukowane przez markę Aristan jest przykładem umiarkowanego, a zarazem efektownego w swej subtelności designu. Udało się to uzyskać m.in. dzięki opływowym kształtom krzesła Neva Light, które dodają mu lekkości. Oparcie krzesła jest eliptyczne i odpowiednio wyprofilowane - podobnie jak siedzisko (wymiary siedziska - 46x45 cm), co gwarantuje komfort i wygodę użytkowania. Całość powstała z litego drewna dębowego (na zdjęciu prezentujemy poszczególne odcienie drewna - dąb jest pierwszy od lewej strony, opisany jako "oak"), którego kolor jest stonowany i lekko żółty. Jest to drewno wyjątkowo trwałe, odporne na uszkodzenia i mechaniczne obciążenia, a do tego ma przyjemny oraz ciepły wygląd, zaś słoje drewna dębowego nadają tym meblom niepowtarzalnego charakteru (dostępne są również wersje krzesła Neva Light wykonane z innych odmian drewna).

Cena dotyczy krzesła z tapicerką z I gr. cenowej: Kvadrat Remix 2 oraz Kvadrat Revive 1. Kolory można obejrzeć na stronie producenta. Pozostałe rodzaje materiału na indywidualne zamówienie.
Prosimy o podanie wybranego przez Państwa koloru tapicerki w momencie składania zamówienia. 

Opis dodatkowy

Krzesła z serii Neva Light marki Artisan urzekają swoim naturalnym charakterem, co udało się uzyskać dzięki lekkiej formie oraz ekologicznym metodom produkcji - zgodnymi z mottem, jakim kierują się twórcy marki Aristan, a mianowicie "We love wood". Producent ten stawia przede wszystkim na wysokiej klasy pracę rzemieślniczą, naturalne metody produkcji oraz na użycie drewna najlepszej jakości. Połączenie tych założeń sprawiło, że krzesło Neva Light z jednej strony jest niepowtarzalne, a z drugiej uniwersalne. Zachwyca zarówno jako element wyposażenia salonu, pokoju gościnnego oraz pomieszczeń restauracyjnych, jak i przestrzeniu biurowych, czy jadalni. Docenione to zostało prestiżową nagrodą Red Dot Award: Product Design 2016. Twórcą serii Neva są Ruđer Novak-Mikulić i Marija Ružić - duet młodych, chorwackich projektantów, których prace cechuje minimalizm, geometryczne kształty oraz umiarkowany styl.