Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Stół Flow (160 x 90 x 76 cm, Dębowy) - Artisan

Kod produktu: DTFLXXYY

Wymiary: wys. x szer. x dł - 75 x 90 x 160 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary

Opcje

Cena: 12 820 zł

Opis produktu

Stół Flow marki Artisan jest dowodem na to, że klasyczne kształty oraz minimalistyczny styl ujęte w pięknej i eleganckiej formie nieustannie zachwycają i intrygują. Flow łączy w sobie klasyczną formę oraz delikatne wykończenia, co sprawia, że nadaje on nutę lekkości przestrzeniom, w których się pojawia. Projektantem stołu Flow jest studio Filter, uznawane za jedno z najlepszych biur projektantów na Bałkanach. Prezentowany stół składa się z prostokątnego blatu, który litym łączeniem "przechodzi" w cztery smukłe nogi, charakterystycznie wchodzące w blat stołu i odcinające się od niego ciemniejszą barwą co czyni stół Flow wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Całość została wykonana z litego drewna dębowego (oak), którego kolor jest stonowany i lekko żółty. Jest to drewno wyjątkowo trwałe, odporne na uszkodzenia i mechaniczne obciążenia, a do tego ma przyjemny oraz ciepły wygląd, zaś słoje drewna dębowego nadają tym meblom naturalnego charakteru.

Dostępne są również wersje stołu Flow wykonane z innych odmian drewna: wiąz, klon, wiśnia, orzech amerykański i orzech europejski.