Lafaktoria Lafaktoria

Stół Invito (180 × 104 × 76, Dębowy) - Artisan

Kod produktu: DTINXXYY

Wymiary: wys. x szer. x dł. - 76 x 104 x 180 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary
Opcje

Cena: 10 910 zł

Opis produktu
Stół Invito marki Artisan to solidność, wielofunkcyjność i elegancja zamknięte w pięknej i drewnianej formie. Udało się to uzyskać dzięki geometrycznym kształtom prezentowanego stołu oraz materiału, z jakiego go wykonano. Stół Invito został bowiem stworzony z litego drewna dębowego (na zdjęciu prezentujemy poszczególne odcienie drewna - dąb jest pierwszy od lewej strony, opisany jako "oak"), którego kolor jest stonowany i lekko żółty. Jest to drewno wyjątkowo trwałe, odporne na uszkodzenia i mechaniczne obciążenia, a do tego ma przyjemny oraz ciepły wygląd, zaś słoje drewna dębowego nadają tym meblom niepowtarzalnego charakteru (dostępne są również wersje stołu Invito wykonane z innych odmian drewna). Z ofercie jest 12 opcji rozmiaru do wyboru a także stół w wersji rozkładanej. Oferta dotyczy stołu nierozkładanego.
Opis dodatkowy

Stół Invito od czeskiego twórcy marki Artisan to 100 proc. drewna i 100 proc. rzemiosła, co przyciąga nawet najbardziej wymagających użytkowników. Prezentowany stół - prócz naturalnych metod produkcji - łączy w sobie także prostotę i elegancję, a dostawki, wydłużające stół, które chowane są w systemie butterfly pod blatem, sprawiają, że jest on także niezwykle funkcjonalny. Dzięki temu stół Invito świetnie sprawdza się w takich pomieszczeniach, jak jadalnia, salon, czy pokój gościnny. Dedykowany jest on zarówno do pomieszczeń utrzymanych w kolorystycej stonowanej i klasycznym stylu, jak i przestrzeni, utrzymanych w żywych kolorach, takich jak. m.in. bordo, morski, czy zieleń. 

Projektantem stołu Invito dla marki Artisan jest Michael Schneider, który w pracy skupia się na wzornictwie produktowym, projektowaniu mebli, wystaw oraz analizie trendów. Współpracuje z wieloma zagranicznymi firmami, dla których tworzy oryginalne, funkcjonalne i użyteczne w życiu codziennym produkty.