Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Stół okrągły Lakri (Ø: 120 cm, Orzech europejski) - Artisan

Kod produktu: RTLAXXYY

Wymiary: średnica x H: Ø120×76 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary

Opcje

Cena: 17 028 zł

Opis produktu

Okrągły stół Lakri od Artisan będzie centrum życia rodzinnego i towarzyskiego Twojego domu. Idealnie odnajdzie się w designerskich wnętrzach. Cechuje go subtelna, lekka forma. Masywny, wręcz monumentalny blat osadzono na nogach o nieregularnej formie. Podtrzymują go designerskie, metalowe pręty i nogi z drewna. Nogi przypominają olbrzymie bumerangi, stworzone przez aborygeńskiego mistrza-rzemieślnika. W zależności od wybranego rozmiaru pomieści się przy nim od 4 do 6 osób. Konstrukcja jest maksymalnie stabilna, nie straszne jej intensywne użytkowanie w restauracjach czy barach. Projekt realizuje naczelne motto twórcze producenta brzmiące "Love Wood".  Stół dostępny jest w siedmiu wersjach: orzech europejski(european walnut), orzech amerykański (american walnut) dąb(oak), klon(maple), wiąz(elm), cherry(wiśnia), pear(grusza). Ten wariant mebla wykonano z litego drewna orzecha europejskiego. Drewno orzecha europejskiego łączy barwę brunatno brązową oraz kolory z pogranicza odcieni żółtych i białych. Ma bardzo zróżnicowany rysunek drewnianych słojów, przez co każdy wykonany z niego mebel wygląda oryginalnie i niepowtarzalnie. Śmiało można porównać go z bardzo drogimi gatunkami drzew egzotycznych. Orzech europejski jest wysoko cenionym drewnem w meblarstwie.

Projekt studia Regular Company: Ruder Novak-Mikulic i Marija Ruzic. Młodzi designerzy pochodzący z Zagrzebia połączyli naturalne piękno litego drewna z lekką, nowoczesną formą. Ich dzieła biorą udział w wielu wystawach, często są wyróżniane prestiżowymi tytułami. Ruder i Marija zajmują się projektowaniem mebli i lamp, tworzą niebanalne projekty wnętrz, nie obce im sztuki multimedialne i grafika. 

Każdy stół wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Przed złożeniem zamówienia rekomendujemy kontakt z biurem sprzedaży, w celu potwierdzenia czasu oczekiwania na produkt.