Lafaktoria Lafaktoria

System modułowy Latus (Dębowy) - Artisan

Kod produktu: LBLA4XXYY

Wymiary: wys. x szer. x dł. - 30 x 55 x 90 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Opcje

Cena: 2 977 zł

Opis produktu

System modułowy Latus marki Artisan powstał z miłości do naturalnego piękna, jakim jest drewno oraz fascynacji umiarkowanym, ale przy tym eleganckim designem. Prezentowany system modułowy został w całości wykonany z litego drewna dębowego, którego kolor jest stonowany i lekko żółty. Jest to drewno wyjątkowo trwałe, odporne na uszkodzenia i mechaniczne obciążenia, a do tego ma przyjemny oraz ciepły wygląd, zaś słoje drewna dębowego nadają tym meblom niepowtarzalnego charakteru (dostępne są również wersje systemu Latus wykonane z innych odmian drewna).

System modułowy Latus jest dostępny różnych konfiguracjach i można zamówić jego poszczególne elementy: jedna otwarta półka po prawej stronie (wymiary - 30 x 55 x 90 cm); dwie szuflady (zamknięte) po lewej stronie (wymiary - 30 x 55 x 180 cm); jedna szuflada oraz jedna otwarta półka po prawej stronie (wymiary - 30 x 55 x 180 cm) oraz dwie szuflady po bokach oraz otwarta półka pośrodku (30 x 55 x 270). Poszczególne opcje modułów do zamówienia można zobaczyć na ostatnim zdjęciu. Szczegóły należy podać przy zapytaniu o zamówienie. Każda z opcji posiada inną cenę (podana cena dotyczy pierwszej z opcji). Prezentowane zdjęcia są poglądowe.

Opis dodatkowy

Seria Latus marki Artisan to nowoczesność, minimalizm oraz elegancja połączone w geometrycznych, a zarazem opływowych formach stołu z tej kolekcji. Ponadto prezentowany system modułowy Latus to doskonałe odzwierciedlenie motta, jakim kierują się twórcy marki Aristan, a mianowicie "We love wood". Producent ten stawia przede wszystkim na wysokiej klasy pracę rzemieślniczą, naturalne metody produkcji oraz na użycie drewna najlepszej jakości. Dzięki temu system modułowy Latus dedykowany jest dla osób będących zwolennikami naturalnych rozwiązań, a zarazem zastosowania nowoczesnych form. Jeżeli zaś chodzi o sposób umeblowania to system modułowy Latus doskonale pasuje do pokoju gościnnego lub salonu. Idealnie mebel ten wpasowuje się w pomieszczenia utrzymane w skandynawskim lub industrialnym stylu, stanowiąc jego subtelne, ale zarazem wyraziste dopełnienie. Natomiast jego dopełnieniem i znakomitą dekoracją mogą być książki, szklane dekoracje, ramki z rodzinnymi zdjęciami, czy elementy rękodzieła artystycznego. 

Twórcą serii Latus jest Salih Teskeredžić - światowej sławy bośniacki projektant, Proponowane przez niego wzory oraz projekty z sukcesem zostały wprowadzone na rynek europejski, a prace Teskeredžica pojawiają się na międzynarodowych targach i pokazach.