Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Krzesło Beetle Dining Chair Conic tapicerowany front nogi mosiądz - Gubi

Kod produktu: 10246

Termin dostawy: 1-2 dni robocze (1 szt.)

Wymiary: HxWxD: 86 x 56 x 58 cm, wys. siedziska: 46 cm

Dostępność: w Magazynie

Cena regularna: 4 815 zł

Cena: 2 889 zł

Opis produktu

Krzesło Beetle Dinning z kolekcji GamFratesi 2008 & 2013, duńskiej marki Gubi. Składa się z dwóch części – siedziska i oparcia, które tworzą spójną całość (skorupę) w kształcie rozłożonej muszli. Połączone są ze sobą stalowymi, nierdzewnymi łącznikami. Krzesło w wybranej wersji posiada tapicerowany front skorupy i cztery nogi standardowo zakończone plastikowymi podkładkami. W ofercie jest możliwość ich zamiany na filcowe za dodatkową opłatą. Krzesło Beetle odnajdzie się w każdej aranżacji wnętrza.

Zdjęcia mają charakter poglądowy i prezentują analogiczne modele z różnymi typami tapicerki. W ramach grupy cenowej A istnieje możliwość wyboru tapicerki spośród kilku rodzajów obicia oraz niezliczonej ilości kolorów: Bonito (JAB), Hot Madison Reboot (JAB), Indianskop (Limonta), Mica (Gabriel)Natté (Sunbrella), Relate (Kvadrat) lub Tempt (Gabriel), Udine (Limonta).

Przy składaniu zamówienia w polu Uwagi prosimy również o wskazanie wybranego koloru skorupy krzesła spośród umieszczonej w galerii palety barw.

W prezentowanej cenie dostępne 1 krzesło z ekspozycji - dokładnie takie jak na pierwszym zdjęciu (tapicerka różowa, nóżki mosiądz).