Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Krzesło Gubi 3D Wood tapicerowany front drewno dębowe/bukowe (Grupa cenowa A) - Gubi

Kod produktu: 10094

Termin dostawy: 4-8 tygodni

Wymiary: HxWxD: 82 x 52 x 53.5 cm cm, wys. siedziska: 46 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Opcje

Cena: 3 227 zł

Opis produktu

Krzesło Gubi 3D Wood tapicerowany front drewno dębowe/bukowe stanowi część szerokiej kolekcji duńskiej firmy. Składa się z kształtnego siedziska wykonanego z drewna (wraz z oparciem) i czterech nóg z tego samego materiału. Dostępne w kolekcji są dwa różne rodzaje drewna, z którego wykonano produkt: dąb oraz barwiony na czarno buk. Wybrany produkt wykonany jest z drewna dębowego lub bukowego. Krzesło cechuje minimalistyczna forma i prostota wykonania. Idealnie pasuje do współczesnej aranżacji wnętrz. W wybranej wersji krzesło posiada tapicerowany front. Model standardowo wyposażony jest w plastikowe podkładki. W ofercie jest możliwość ich zamiany na filcowe za dodatkową opłatą.

Zdjęcia mają charakter poglądowy i prezentują analogiczne modele z różnymi typami tapicerki. W ramach grupy cenowej A istnieje możliwość wyboru tapicerki spośród kilku rodzajów obicia oraz niezliczonej ilości kolorów: Bonito (JAB), Hot Madison Reboot (JAB), Indianskop (Limonta), Mica (Gabriel)Natté (Sunbrella), Relate (Kvadrat) lub Tempt (Gabriel), Udine (Limonta).

Przy składaniu zamówienia w polu Uwagi prosimy o podanie wybranej wersji mebla (wykończenie nóg oraz rodzaj i kolor tkaniny).