Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Mannequin 01 B (Model z ekspozycji (szary)) - Iker

Kod produktu: 01

Termin dostawy: 2-3 dni robocze

Wymiary: 43x40x45 cm, wys. całkowita: 81 cm

Dostępność: w Magazynie

Opcje

Cena regularna: 960 zł

Cena: 768 zł

Opis produktu

Krzesło Mannequin 01 polskiego producenta IKER składa się z pięknie pikowanego siedziska ze sklejki pokrytej szarą tkaniną, posiadającą właściwości Aqua Clean Technology. Podstawę tworzą owalne bukowe nogi połączone przy podstawie krzesła, które nadają nowoczesnego wyglądu. Dzięki szerokiej gamie barw obicia, zgrabne i designerskie krzesło pasuje do każdej aranżacji wnętrz. Dostępne wersje kolorystyczne: czarny, szary, ciemnoszary, czerwony, zielony, jasnozielony, turkusowy, amarantowy, granatowy, ecru, żółty, błękitny i kawowy.

Czas oczekiwania 2-3 dni robocze i obniżona cena obowiązuje na model z ekspozycji. Dostępna 1 szt. w bardzo dobrym stanie.

Opis dodatkowy

Krzesło Mannequin 01 stworzony przez WertelOberfell dla polskiej marki IKER, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Projekt mebla jest uniwersalny, ponadczasowy i wyjątkowy, co zostało potwierdzone poprzez wyróżnienie w plebiscycie „Must Have” Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi. Technologia Aqua Clean Technology oznacza, że wszelkie zabrudzenia będą schodziły z łatwością za pomocą szmatki i wody. Gramatura tkaniny wynosi 720gr/m2 i ścieralność >150.000 cykli.