Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Maple M02 (Żółty) - Iker

Kod produktu: M02

Termin dostawy: 1-2 dni

Wymiary: 45x50,5x48,5 cm, wys. całkowita: 80 cm

Dostępność: w Magazynie

Opcje

Cena regularna: 440 zł

Cena: 430 zł

Opis produktu

Krzesło Maple M02 polskiego producenta IKER zostało zbudowane z najwyższej jakości sklejki, tworzącej siedzisko, pokrytej żółtym laminatem i nierdzewnej, stalowej, malowanej proszkowo podstawie w kolorze siedziska. W oparcie krzesła została wkomponowana koncepcja liścia klonu, tworząca prosty i jednocześnie unikatowy wzór, dzięki któremu mebel uzyskał: lekkość, funkcjonalność, ruchomość i ergonomię. Dzięki szerokiej gamie barw mebla znakomicie wpasowuje się do każdej aranżacji wnętrza. Dostępne wersje kolorystyczne: czarny, biały, szary, żółty, czerwony, zielony, miętowy, pomarańczowy i niebieski.

Cena promocyjna dotyczy krzesła w kolorze żółtym, które pochodzi z ekspozycji (ostatnia 1 szt.). Stan bardzo dobry. Na nowy egzemplarz obowiązuje cena regularna oraz termin dostawy 3-4 tygodnie. Przy zamówieniu prosimy o informację o wybranej wersji.

Opis dodatkowy

Krzesło Maple M02 polskiej firmy IKER zostało zaprojektowane przez Studio WertelOberfell, autorami projektu są: Maple Gernot Oberfell i Jan Werter. Mebel charakteryzuje się nowoczesnym i ergonomicznym siedziskiem, które dopasowuje się do ciała i gwarantuje komfort przez długie lata. Najwyższa jakość materiałów i produkcji pozwoliła stworzyć produkt bardzo wytrzymały i stabilny. Prosta i oryginalna forma, nowatorski projekt stelaża, ponadczasowość to cechy wyróżniające Maple M02. Jest to krzesło rozpoznawalne i cieszące się dużym zainteresowaniem, co potwierdzają otrzymane wyróżnienia i nagrody.