Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Krzesło Oblikant z podłokietnikami wspornikowe (Dąb) - Prostoria

Termin dostawy: 6-8 tygodni

Wymiary: wys. x szer. x gł. - 90 x 58 x 54 cm; H siedziska: 45 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Opcje

Cena: 1 680 zł

Opis produktu

Krzesło wspornikowe Oblikant z podłokietnikami. Projekt marki Prostoria z siedziskiem wykonanym ze sklejki drewnianej (dąb). Podstawa wykonana z metalu. Krzesło dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych. Każdy z nich łączy jeden charakterystyczny motyw, każde z krzeseł dostępnych w kolekcji zachowuje charakterystyczny profil w kształcie litery S. Silna krzywizna siedziska zapewnia doskonałą ergonomię. Siedzisko wykonane ze sklejki 2D połączonej z nogami (metal) dostępnymi w 6 typach. Istnieje możliwość sztaplowania, maksymalnie 4 krzeseł w jednej wieży. W tym wariancie krzesło lakierowane lub malowane na wybrany kolor. 

Krzesło Oblikant może być wykonane z drewna dębu, jesionu lub orzecha. Wykończenie lakierem lub olejem. Dostępne także w wersji malowanej kryjącym lakierem w wybranym kolorze. Podstawa metalowa - wiele kolorów do wyboru. Aktualne wzorniki są dostępne na stronie producenta przy każdym produkcie w zakładce kolekcje.

Prosimy o wpisanie wybranego wariantu wykończenia elementów drewnianych oraz koloru malowania elementów metalowych w polu uwagi do zamówienia.