Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Krzesło Unstrain tapicerowane (Lakier kolorowy) - Prostoria

Termin dostawy: 6-8 tygodni

Wymiary: wys. x szer. x gł. - 81 x 44 x 55 cm; H siedziska: 45 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Opcje

Cena: 1 790 zł

Opis produktu

Krzesło Unstrain z tapicerowanym tkaniną siedziskiem to stylowa propozycja marki Prostoria. Produkt posiada bliźniaczy model o nazwie Strain. Krzesła z serii różnią się jedynie układem nóg. Podstawa wykonana z metalu. Unstrain wygląda całkowicie współcześnie, mimo że jego estetyka nawiązuje do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Świetny wybór do wszelkiego typu przestrzeni komercyjnych, Istnieje możliwość sztaplowania krzeseł, co pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca, gdy nie będą potrzebne. Oba krzesła mają uniwersalny charakter, wszystko dzięki ergonomicznemu ponadczasowemu kształtowi. Siedzisko wykonane z litego drewna, które może być dodatkowo tapicerowane tkaniną, aby zapewnić najwyższy komfort siedzącemu. Oparcie z litego drewna.

Krzesło Unstrain może być wykonane z drewna dębu lub orzecha. Wykończenie lakierem lub olejem. Dostępne również w wersji malowanej kryjącym lakierem w wybranym kolorze (kilkanaście opcji do wyboru). Podstawa malowana na kolor wybrany przez klienta. Siedzisko może być wykonana z tkaniny z grup 100-700 (wzornik Prostoria). Brak tapicerek ze skóry. Aktualne wzorniki są dostępne na stronie producenta przy każdym produkcie w zakładce kolekcjeCena dotyczy mebla tapicerowanego tkaniną z pierwszej grupy cenowej Era 100. 

Prosimy o wpisanie wybranego wariantu wykończenia elementów drewnianych, koloru malowania nóg oraz wybranego rodzaju tapicerki w polu uwagi do zamówienia.