Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Sofa 3angle - Prostoria

Termin dostawy: 6-8 tygodni

Wymiary: wys. x szer. x gł. - 86 x 160 x 86 cm; H siedziska: 45 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Cena: 10 370 zł

Opis produktu

Sofa dwuosobowa 3angle od Prostoria wnosi świeżą perspektywę do konwencjonalnej formy mebla wypoczynkowego. Jej rozłożyste podłokietniki przypominają linię ludzkiego ramienia złożonego w łokciu, tworząc w ten sposób ciekawą, geometryczną formę przypominającą górskie kryształy. Geometria została zmiękczona miękką tapicerką, łącząc jędrność i delikatność. Wysoki komfort siedzenia gwarantowany. Seria 3angle to fotel 3angle i sofa dwuosobowa stanowiące efekt świadomego i wytrwałego rozwoju produktu, który Prostoria zapewnia swoim projektantom. Po konkursie w 2011 roku projekt przeszedł szereg transformacji i testów na prototypach, przy jednoczesnym zachowaniu pierwotnej idei projektowej. Wszystko po to, by mebel był jak najbardziej wytrzymały, ergonomiczny i wygodny. 

Dane techniczne:

konstrukcja: lite drewno, sklejka
typ sprężyn: sprężyny faliste
wypełnienie: pianka, watolina
podstawa: metal malowany proszkowo RAL 9005
tapicerka: tkanina obiciowa lub skóra

Mebel tapicerowany wybraną tkaniną z grup 200-700 lub skórą 60-80. Aktualne wzorniki są dostępne na stronie producenta przy każdym produkcie w zakładce kolekcje.

Prosimy o wpisanie wybranego wariantu typu i koloru tapicerki w polu uwagi do zamówienia. Podana cena dotyczy mebla tapicerowanego tkaniną z grupy 200 Tundra lub Platone.​