Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Stół Trapez (90 cm x 160 cm, Buk) - Ton

Kod produktu: 4NJ 708

Termin dostawy: 6-8 tygodni

Wymiary: wys. x szer. x dł. - 76 x 90 x 160 cm

Dostępność: towar na indywidualne zamówienie

Rozmiary

Opcje

Cena: 9 350 zł

Opis produktu

Stół Trapez marki TON to lekka i przestrzenna forma, a smukła konstrukcja prostokątnego blatu gwarantuje maksymalną swobodę zasiadania przy nim. Stabilność i wytrzymałość zapewniają nogi, przypominające z profilu wyglądem skrzydła samolotu. Całość została wykonana z drewna bukowego, którego kolor jest jasny do lekko różowego. Drewno to jest twarde oraz stosunkowo wytrzymałe. Stół Trapez został wykonany tradycyjną techniką gięcia ze stuprocentowego drewna. Dzięki temu struktura drewna nie zostaje uszkodzona i mimo zmiany kształtu jest niewiarygodnie trwała, a cały proces jest w pełni ekologiczny. Blat jest fornirowany z doklejką litą.

 

Stół Trapez czeskiej marki TON jest idealną propozycją dla zwolenników prostych i geometrycznych form, które zarazem wnoszą do pomieszczeń lekki oraz beztroski nastrój. Taki właśnie jest stół TON, który idealnie nadaje się do takich pomieszczeń, jak jadalnia, pokój gościnny, czy salon oraz do przestrzeni komercyjnych, gdzie organizowane są imprezy okolicznościowe.

Projektantem stołu Trapez dla marki TON jest Michael Schneider, który w pracy skupia się na wzornictwie produktowym, projektowaniu mebli, wystaw oraz analizie trendów. Współpracuje z wieloma zagranicznymi firmami, dla których tworzy oryginalne, funkcjonalne i użyteczne w życiu codziennym produkty. Informujemy, że gwarancja na produkty TON wynosi 5 lat, a produkty wytrzymują obciążenia przynajmniej 130 kg. Wynika to wszystko z ponad 150 lat doświadczenia oraz pracy fabryki i marki TON.