Lafaktoria Lafaktoria
Filtrowanie & Sortowanie

Meble Zava

Zava -  Włoska marka Zava założona została w 1992 roku dzięki kreatywnemu właścicielowi – Franco Zavarise. Podążając za swoim naturalnym instynktem oraz wyczuciem designu, od samego początku, łączył on swoje szerokie doświadczenie ze wspaniałą pasją do oświetlenia, ale również do produktów meblowych. W dość niewielkiej kolekcji meblowej włoskiej marki można odnaleźć niesamowite perełki, które sprawią, że każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru. ... ZOBACZ WIĘCEJ

Do kolekcji należy m.in.: półka 349 czy półka na książki Tico. Cechują się one oryginalnością, która ozdobi niejeden salon czy gabinet. Natomiast stolik Tank idealnie sprawdzi się we wnętrzach industrialnych. Kształtem przypomina beczkę o zamkniętych wieczkach.

Meble marki Zava wykonane są z metalu oraz drewna. Marka Zava podąża za zrównoważonym rozwojem środowiska. Jest firmą o głębokich korzeniach tradycyjnego rzemiosła, która szanuje, chroni oraz troszczy się o unikalne środowisko. To, co wyróżnia włoską markę to duch odkrywania, ciekawość, otwarty umysł oraz chęć rozwoju. Franco Zavarise posiada wizjonerski oraz praktyczny pogląd na świat, gdzie etyka i estetyka spotykają się razem z szacunkiem dla człowieka oraz środowiska.

zwiń