Lafaktoria Lafaktoria

Lampa do zadań specjalnych - Tolomeo Sospensione Decentrata

Marka Artemide zajmuje bardzo dużo miejsca w naszej działaności. Jej prestiż sprawia, że znają ją wszyscy, jednak na prestiż trzeba było zasłużyć i bez wątpienia Artemide na niego załużyło jak mało kto. 

Bardzo często spotykamy się z klientami, którzy poszują lampy spełniającej pewne wymogi i nie ukrywajmy, ale często to właśnie Artemide jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Dziś znajmiemy się lampą, która musi oświetlić kilka punktów jednocześnie.

Artemide Tolomeo Sospensione Decentrata to:

  • ruchome ramie umożliwijące dowolne ustawienie lampy
  • klasyczny acz nowoczesny design wpisujący się w każde wnętrze
  • możliwość ustawienia abażuru pod pewnym kątem
  • możliowść wyboru kloszy o różnej wielkości 
  • trzy kolory abażuru: satyna, pergamin, czerń (dostępny w większych rozmiarach)
  • dwa kolory ramienia: aluminium oraz czerń

Jak widać lampa wisząca Tolomeo Sospensione Decentrata posiada wiele zalet, które pozwalają na wręcz dowolną jej konfigurację. Zespół Lafaktorii najczęściej poleca ten produkt osobom posiadającym dość wysokie wnętrze, szczególnie kiedy powierzchnia nie jest zbyt duża, a przygotowano tylko jeden punkt do zamontowania lampy.

Lampa ta doskonale sprawdza się właściwie w każdym pomieszczeniu, jednak najczęściej trafia do salonu z aneksem kuchennym. Tutaj może być głównym źródłem oświetlenia, może być dyskretną lampą nad stołem, a także doskonale poradzi sobie jako lampa do pracy. Mulizadaniowość dostajemy gratis i bez wątpienia jest to największa zaleta tego projektu.

 

zdjęcia: pinterest; Bianco Desig, Zukkini. 

Tagi: 
artemide
Tolomeo
Lampa wisząca
lampa do małych pomieszczeń
lampa nad stół
design
nowoczesna lampa