Lafaktoria Lafaktoria

Manuel Vivian i nowa kolekcja FAIRY dla Axo Light – kolejny bestseller!

Manuel Vivian to młody, aczkolwiek bardzo zasłużony projektant. Jego wcześniejsze dzieła wykonane dla Axo Light to prawdziwe bestsellery. Każdy zna kolekcję Aura, Clavius czy sławne Spillray. W październiku 2014 roku wprowadzono kolekcję Fairy, która już jest dostępna w naszej ofercie.

Kolekcja Fairy składa się z lampy wiszącej składającej się z 12 zwisów, każdy o średnicy 9 centymetrów, pojedynczej ledowej lampy wiszącej, ledowego kinkietu i plafonu oraz oczka wpuszczanego w sufit.

Największy efekt dekoracyjny daje oczywiście lampa wisząca, która występuje w dwóch wersjach. Pierwszą wersją jest lampa z zastosowaniem okrągłej przysufitówki, w której umieszczono 12 chromowanych rurek, drugą wersję uzyskuje się dzięki zastosowaniu specjalnego koła umożliwiającego stworzenie lampy, której dyfuzory tworzą sztywną konstrukcję. Bez wątpienia oba warianty doskonale prezentują się zarówno w mieszkaniach, jak i dużych pomieszczeniach użytkowych.

Kinkiety i plafony  poprzez swój design doskonale nadają się do wnętrz w stylu glamour, jednak równie dobrze sprawdzą się w roli nie tylko lampy, ale i dekoracji.

Każda z tym lamp posiada klosz o średnicy 9 centymetrów, który występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czysty kryształ (przezroczysty), bursztyn oraz przydymione szkło (szary).

Wszystkie lampy dostępne są w Lafaktorii na indywidulane zamówienie. My wróżymy sukces tej kolekcji!