Lafaktoria Lafaktoria

Nowości w kolekcji Maine Estliluz

 

Kolekcja Maine to projekt pracowni Goula/Figuera dla marki Estiluz.  Aktualnie kolekcja powiększyła się kolejne modele, które już niebawem trafią do regularnej sprzedaży.

Maine

Nikt nie jest w stanie lepiej zobrazować projektu, jak jego projektanci. Według dwójki młodych designerów kolekcja Maine została zainspirowana estetyką czy raczej detalami architektonicznymi ogromnych dziewiętnastowiecznych statków.

Dbałość o szczegół wykonania tych ogromnych okrętów wzbudził zachwyt na tyle, że postanowiono zainspirować się poszczególnymi elementami przy tworzeniu nowoczesnego i niebanalnego oświetlenia.  Cała kolekcja Maine oddaje hołd tradycji projektowej marki Estiluz. Również tutaj mamy styczność z artystycznym gięciem metalu, który stanowi punkt rozpoznawalny dla marki. Patrząc na kolekcję Maine widzimy elegancją i lekką konstrukcję oraz  doskonałe oświetlenie. Oświetlenie, które nie wymaga od użytkownika modyfikacji, gdyż od samego początku jest perfekcyjne.

Nowości

Maine t-3410 oraz Maine t -3415 to odpowiednio plafon bądź kinkiet oraz lampa wisząca. Lampy te dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych:  miedzianym, niklowanym oraz postarzałym złotym. Oba produkty dostępne są w wersji LED, i aktualnie w niewielkich rozmiarach. Maine t-3410 o średnicy 122 milimetrów, oraz Mine t-3415 o średnicy 185 minimetrów. Jednak już niedługo możemy spodziewać się wprowadzenia do sprzedaży większych rozmiarów oraz opraw z zastosowaniem klasycznego źródła światła. O każdej nowości na pewno poinformujemy. 

Tagi: 
Maine
Estiluz
Led
Plafon LED
kinkiet LED