Lafaktoria Lafaktoria

W branży oświetleniowej niektórych marek nie trzeba przedstawiać. Jedną z nich jest Foscarini.

Foscarini swoją obecność definiuje prostym, jednakże wymownym hasłem – More than lamps pure emotions – nie sposób się z tym nie zgodzić. Każda lampa, którą opatrzono logo Foscarini jest niepowtarzalna. Co wpływa na tę niepowtarzalność? To przede wszystkim połączenie doświadczeń, technologii, innowacji, uniwersalności oraz jakości. Ta mieszanka dała nam kompromis pomiędzy designem a największymi wartościami jakie niesie za sobą jakość przemysłu oświetleniowego. Lampy Foscarini znane są na całym świecie, sieć sprzedaży znajduje się w 50 krajach świata, na każdym zamieszkałym kontynencie znajdziemy punkty sprzedaży, ale przede wszystkim lampy te spotkamy w najrozmaitszych miejscach. Foscarini to nie tylko lampy przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych, ich design i funkcjonalność sprawiły, że towarzyszą nam w hotelach, restauracjach, barach, biurowcach, teatrach, centrach handlowych, muzeach, a nawet w parkach. Te lampy są po prostu wszędzie.

Również Nasi klienci mogą sprawić sobie odrobinę „czystych emocji” w postaci lampy Foscarini. W ofercie Lafaktorii znajduje się pełen zakres katalogowy marki, a wiele produktów dostępnych jest na ekspozycji.

Wizyta w showroomie pozwoli Państwu poznać kilka produktów, które są namacalnym dowodem fenomenu tej marki. Wśród nich znajduje się kinkiet Big Bang – lampa, która definiuje chaos zaplanowany. Tutaj dzieje się wiele, mamy różnorodność form i kształtów, a jednak harmonia bijąca od tej lampy daje niesamowite wrażenie. Big Bang to nic innego jak wybuchowe ożywienie wnętrza, to właśnie emocje zaklęte w produkcie.

Bardziej zachowawczy klienci powinni zainteresować się ikoną designu – lampą Caboche. Ten projekt jest znany każdemu, kolekcja lamp w stylu glamour – spokojny aczkolwiek w pewien sposób dominujący przedmiot. Połączenie niemożliwego, a jednak Foscarini tego dokonało. Caboche to sztandarowy produkt marki, jedyny oryginalny, forma znana jest każdemu, jednak tylko oryginał zachwyca tak bardzo, to trzeba zobaczyć.

Warto poznać również jeden z bestsellerów wśród oświetlenia – Le Soleil, to magia gry światła i cienia. Tutaj wielowymiarowość sprawiła, że światło jest pięknie rozproszone. Z jednej strony lampy te są delikatne, jednak poprzez swoją formę stają się bardzo wyraźnym punktem pomieszczenia. Le Soleil to rozwiązanie idealne dla minimalistów, którzy kochają design.