Lafaktoria Lafaktoria

Donice od Plart Design: ekologia i nowoczesne formy.

   Trudno wyobrazić sobie dom lub ogród, w którym nie ma żywych kwiatów i krzewów. Ulubione rośliny wymagają szczególnej oprawy. Dzięki donicom od włoskiej marki Plart Design będą wyglądały dostojnie i pięknie jak nigdy dotąd. W ofercie producenta dominują donice utrzymane w prostym, ponadczasowym stylu. Każda z nich jest wykonana z najlepszej klasy tworzywa ekologicznego, jakim jest polietylen. Donice od Plart odnajdą się na niewielkich balkonach, na tarasach czy w hotelach. Ich uniwersalna stylistyka pozwala dopasować je do charakteru kawiarnianych ogródków, hotelowych basenów lub restauracji. Możliwość zamówienia donic z podświetleniem LED, szeroki wybór rozmiarów i kolorów oraz najwyższa jakość wykonania sprawiają, że donice Plart Design cieszą się ogromną popularnością w całej Europie.

 

 

Plart Design: producent nowoczesnych donic, które zmienią oblicze każdego wnętrza, tarasu i ogrodu.

   Plart Design to włoska marka, specjalizująca się w tworzeniu designerskich przedmiotów z polietylenu. W ofercie Plart dostępne są donice, lampy, meble i dodatki do wnętrz oraz ogrodów. Powstaniu Plart Design przyświecała światła idea. Grupa młodych projektantów wpadła na pomysł rozpowszrzechnienia włoskiego designu nowoczesnego, za pomocą projektów o niepowtarzalnym stylu. Twórcom udało się nawiązać współpracę z jedną z największych, włoskich firm Cornaglia Group. Plart Design to nowocesne donice i inne produkty, które cechuje olbrzymia uniwersalność. Doskonale odnajdują się we wszystkich przestrzeniach zewnętrznych oraz w mieszkaniach, biurowcach i lokalach gastronomicznych. Każdy z produktów Plart Design powstaje we Włoszech i jest wykonany z najlepszego gatunkowo, nietoksycznego polietylenu. Producent tworzy w pełni biodegradowalne przedmioty, które w 100% podlegają recyclingowi. Założycielom Plart Design zalezy na szerzeniu świadomości ekologicznej i walce o czystą planetę. Donice Plart Design są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury. Nie straszne im także promienie UV. Są w stanie wytrzymać temperaturę od -60 do 80 stopni Celsjusza bez jakikolwiek szkód estetycznych. Donice Plart Design są dedykowane sektorowi HO.RE.CA., cieszą się dużą popularnością wśród wypożyczalni mebli na ekskluzywne eventy oraz wśród czołowych architektów ogrodów. Donice Plart Design mogą być podświetlane, dodając w ten sposób charakteru każdej przestrzeni. To doskonały smaczek stylizacyjny dla każdego wnętrza, tarasu i ogrodu.

 

„I love Los Angeles. I love Hollywood. They’re beautiful. Everybody’s plastic, but I love plastic. I want to be plastic”. - Andy Worhol.

 

Donice na kwiaty z Polietylenu: włoski styl od Plart Design.

   Pot to podstawowy model donicy, dostępny w ofercie Plart Design od samego początku działalności firmy. Klasyczna donica na kwiaty zyskała niebanalny wygląd dzięki odważnej, żywej kolorystyce. Szybko zaaklimatyzuje się w każdym środowisku i sprawi, że Twoje ulubione kwiaty zakwitną jak nigdy wcześniej. Występuje w wersji z podświetleniem LED: sprawi, że Twój taras zamieni się w luksusową oazę, w której przyjemnie się odpoczywa. Dostępna w wielu ciekawych kolorach, od klasycznej bieli przez czerwień i fuksje aż po żywą zieleń. Cztery rozmiary donic do wyboru. Doniczka Pot od Plart Design doskonale sprawdzi się ustawiona przy drzwiach wejściowych lub na balkonie. Stworzy ciekawe kompozycje z donicami wykonanymi z naturalnych materiałów oraz efektownymi skrzynkami na kwiaty z metalu. Donica kwiatowa Lullaby odnajdzie się w różnorodnych środowiskach. Majestatyczna forma zwęża się ku górze. Podstawa donicy jest lekko wyoblona, dzięki czemu całość zyskuje na użyteczności. Znakomicie odnajdzie się w ogrodach utrzymanych w stylu japońskim, na basenie oraz w luksusowym SPA. Kwiaty lub zielone krzewy umieszczone w donicy Lullaby od Plart Design rozkwitną w pełni.

 

W Lafaktoria.pl dostępna jest pełna oferta marki Plart Design. Odkryj ponadczasowe piękno donic takich jak Peonia, Edo, Narciso i Quadro.