Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Tara dąb bielony tapicerowane skórą Zenith - Artisan

Termin dostawy: 2-3 dni robocze (1 szt.)

Wymiary: W 52 cm H 78,3 cm D 49,2 cm; H siedziska: 45 cm

Dostępność: w Magazynie

Cena regularna: 4 075 zł

Cena: 3 260 zł

Opis produktu

Krzesło drewniane Tara od Artisan to wysokiej jakości produkt wykonany w manufakturze. Artisan wykorzystuje do produkcji tylko lite drewno i surowce w 100% odnawialne. Marka pracuje wyłącznie na przyjazne dla środowiska materiałach takich jak naturalne oleje i woski, które podkreślają luksusowe i organiczne piękno tekstury drewna i pozwalają mu „oddychać” w naturalny sposób. Podkreśla to naturalną różnorodność kolorów, a użycie kleju na bazie winylu unika stosowania szkodliwych substancji chemicznych do łączenia elementów wykonanych z drewna. Krzesło Tara to czyste, naturalne piękno, które doda naturalnego uroku jadalni, sali restauracyjnej lub bankietowej. 

Całość powstała z litego drewna dębowego, którego kolor jest stonowany. Jest to drewno wyjątkowo trwałe, odporne na uszkodzenia i mechaniczne obciążenia, a do tego ma przyjemny oraz ciepły wygląd, zaś słoje drewna dębowego nadają tym meblom niepowtarzalnego charakteru.

Cena dotyczy jednego krzesła z ekspozycji tapicerowanego skórą naturalną z I gr. cenowej:  Zenith Mastrotto leather, kolor 9007.
Wykończenie: dąb bielony (oak natural soap A01).

Stan idealny.