Lafaktoria Lafaktoria

Krzesło Merano z tapicerką Dąb (Model z ekspozycji) - Ton

Kod produktu: 314 401

Termin dostawy: 1-2 dni robocze

Wymiary: wys. x szer. x gł. - 79 x 49 x 52,5 cm

Dostępność: w Magazynie

Opcje

Cena regularna: 1 990 zł

Cena: 1 393 zł

Opis produktu

Krzesło Merano marki TON to surowe piękno, połączone z prostymi, a zarazem przyciągającymi oko kształtami. Prezentowane krzesło zostało wykonane tradycyjną techniką gięcia ze stuprocentowego drewna. Dzięki temu struktura drewna nie zostaje uszkodzona i mimo zmiany kształtu jest niewiarygodnie trwała, a cały proces jest w pełni ekologiczny. Prezentowana wersja krzesła Merano została wykonana z drewna dębowego. Dąb posiada jednorodne, brązowe zabarwienie, z odcieniem szarym lub żółtawym. Drewno to jest wyjątkowo wytrzymałe, twarde i bardzo trwałe. Krzesło Merano posiada klasyczne kształty, ma – tapicerowane siedzisko i oparcie (dostępne są różne opcje tapicerowania), które przez odpowiednie wyprofilowanie zapewniają komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

Potwierdzeniem tego jest nagroda German Design Award 2015 Special Mention, którą przyznano krzesłu Merano marki TON, zwracając uwagę na jego praktyczne kształty, które pasują zarówno do wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych. Krzesło Merano firmy Ton zdobyło także nagrodę iF Design 2015 – niemieckiego konkursu o światowym zasięgu.

Obniżona cena dotyczy modelu z ekspozycji. Stan bardzo dobry. Dostępna 1 szt. (materiał dąb, wybarwienie standard B39 natural olej, tapicerka standard Ronat 840).